***Sierpniowe staranka*** :-)

05/08/08 10:38:24

hmm ale ja cały czas biorę luteinę,a na wizytę u innego gina tez musiałabym czekać z tydzień,więc tak czy owak znowu czekanie!!!!!to czekanie mnie już dobija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***Sierpniowe staranka*** :-)

05/08/08 10:27:12

czyli mam poczekać spokojnie do 13 ,tak? A co powiedzie o tym brązowych plamieniach??Nie jest tego za wiele ale jest!!!!!

***Sierpniowe staranka*** :-)

05/08/08 09:53:47

Nie ,nie mierze temki,zawsze mierzyłam i obserwowałam wszystko co się da obserwować,a w tym miesiącu odpuściłam obserwacje. A co do zmiany lekarza ,hmmm ja do tej ginki chodzę juz kupę lat,mam do niej zaufanie i jakoś nawet ja lubie.więc nie wiem co o tym myśleć!!!!

***Sierpniowe staranka*** :-)

05/08/08 09:45:14

Cześć laseczki!!!!!! Wiecie co Wam powiem...jestem zła!!!!!!!! Byłam wczoraj u lekarza,zbadała mnie ,stwierdziła że wszystko tam w środku wskazuje na ciąże,zrobiła mi usg dopochwowe i ....nic tam nie zobaczyła,stwierdziła że to za wcześnie(któraś z Was miała racje) I teraz nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć!!!!!!Powiedziała mi że mam przyjść 13 na następne usg,wtedy będzie już coś widać,do tego mam jakieś brązowe upławy,ale tym też mam się nie martwić bo to w ciąży podobno normalne. No i teraz powiedzcie co mam o tym myśleć???? Fiona złotko współczuje Ci,wiem co przeżywasz ,ja też kiedyś to przeżywałam i mogę Ci powiedzieć że musisz się wziąść w garść i pokazać mu że jesteś silną dziewuchą i doskonale dasz sobie bez niego rade!!!!To będzie największa nauczka dla niego!!!!Zobaczysz jeszcze będzie dobrze,tego kwiatu to pół światu,wiec uszy do góry i pokarz na co Cię stać!!!!MAŁA JESTEŚ WIELKA !!!!!!

LIPCOWE STARANKA O DZIDZIE :)

04/08/08 18:23:53

pinka a jaki test robiłaś???