Mamusie z Łodzi :)

07/04/08 11:47:53

Witam Dziewczyny! nie pisałam chyba juz ze 2 miesiące, a tu postów co nie miara... Mam małe pytanie, czy któraś z was szczepiła swoją pociechę pentaximem ostatnio. W marcu wycofali ze sprzedaży całą seria tej szczepionki a my powinnismy się szczepic w najbliższy czwartek. Nikt nie potrafi mi powiedziec kiedy szczepionka będzie dostępna. Zupełnie nie wiem co robic. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!!

Moda Ciązowa

07/04/08 11:36:06

Ja całą ciążę przebiegałam w ciuszkach 9fashion. Są bardzo wygodne i rosną wraz z brzuszkiem. Ostatnio producent otworzył nawet sklep firmowy na rogu Próchnika i Zachodniej - jest duuzo różnych fajnych bluzeczek w atrakcyjnych cenach. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

18/01/08 18:46:27

Witam serdeczmie Kochane!!! i ja juz rozpakowana!!! Łukaszek urodził się w Rydygierze, w pt. o 15,30. Ma 3300 i 56 cm, jest najkochańszym maleństwem swojej mamy, ehhh a miałam nie rozpuszczac. Opieka trafiła się dobra ale dopiero na trzeciej zmianie - troszku poleżałam.... W każdym razie na słowa pochwały zasługują niewątpliwie dr Baradyn oraz położna p. Makota - uratowali mi synka i bardzo pomogli przy porodzie. Tylko takich wam życzę. Po porodzie tez nienajgorzej z opieką i tez duuuzo zależy od człowieka. Ogólnie stawiam 4 :wink: A teraz zmykam do synusia!!! Całuje i cieszcie się swoimi brzuszkami, mnie strasznie bez niego pusto, hiihi

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

20/12/07 19:00:31

Hej, to znowu ja!!! Jestem po wizycie u gina-tak jak przeczuwałam określił datę porodu na 31grudnia - 01 stcznia, no poprostu bomba :wink: Rozwarcie się juz zaczęło i laktacja też :oops: Rany jak ja się boję. W wigilię ostatnie USG dla zmierzenia i zważenia. Żarty się skończyły........

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

20/12/07 09:48:19

Małgosiu i ja trzymam kciuki, na 100% wszystko będzie dobrze!!!! :D kto wie czy Św. Mikołaj i mnie na porodówkę jakimś dziwnym trafem nie zapakuje w okolicy świąt, takie mam przeczucie...... Tak czy inaczej trzymaj się dzielnie i wracaj ze zdjęciami Dzidzi.