Mamusie z Łodzi :) (2)

08/04/11 22:24:57

Hej dziewczyny - widzę,że przygotowania do świąt pełną parą idą. Ja nadal remontuję. Komputer wolno mi działa. A tu proszę Alisza - jakie żarty ! asiula - gratulacje dla siostreznicy i jej mamy! nan - tak czasem zagląda!

Mamusie z Łodzi :) (2)

30/03/11 00:01:44

Ha - a ja mam znów internet po przerwie. Witajcie ! Zakupy widzę w toku - obkupujecie się na wiosnę. Ja nic nie kupuję - na fachowców kasę trzymamy,buuu jestem padnięta,na imprezkę się nie piszę,chyba wyjadę z Igą na weekend. tęskni za mną okrutnie. Dziś widziałam Trinny i Susannah na żywo w Manufakturze. Ale się wyczekałam. Jeszcze jutro mają być. Dużooo radości i samych spełnionych życzeń dla Dżordżyka Ale imprezka była! Jutro mam ciężki dzień w pracy - spadam!

Mamusie z Łodzi :) (2)

24/03/11 22:33:17

Andziulek - buchachacha! Ja w ramach zakupów dokupiłam 3 pajace - miałam albo za małe albo za duże! buziak - Iga miała butki usztywniane ze skóry - takie sandałki i od momentu ich założenia zaczęła pewniej stać,a potem raczkować i nie chodziła tylko stała,a poszła w normalnych skarpetkach albo nawet bez. A teraz to uwielbia tańczyć i skakać w kaloszach. ZDRÓWKA DLA MALUCHÓW!!! Iga ma buty z poprzedniego roku - wtedy większe kupiłam teraz będą w sam raz - 21 rozmiar zaczynamy nosić. A najlepiej jej się biega po domu w kierpcach ze skóry / 14 - rozmiar / nan - to już za chwileczkę już za momencik....

Mamusie z Łodzi :) (2)

23/03/11 21:26:08

Witam również nową mamę Stasia! memi - kochana - ale mnie podbudowałaś,kurczę szkoda,że nie jesteś facetem! Ty rónież pięknie wyglądaż i nie wiem co za głupoty snujesz o swoim wyglądzie. Dzieki za podwózkę i daj znać jak znów na lumpy będziesz się wybierać,może łatwiej będzie nam się zgrać w centrum i pójść na kawkę jak będziemy po pracy. Andziulek - głowa do góry! Mawet Ciotka wspólniczka pewnie da się przekonać do Twoich pomysłów! Przecież najważniejsze jest to aby realizować swoje marzenia! A Twoim marzeniem jest własna firma - Trzymam kciuki. Najserdeczniejsze życzenia dla MARTUSI!!!!!!!!!!!!!!! Moniś - piękne butki,a Daria jak zwykle uśmiechnięta i rewelacyjna! Zazdroszczę Wam czasu spacerowego. Dziś Iga była z babcią 6 godzin na dworze - 2 x 3 godziny z przerwą na spanie i jedzenie w domu.

Mamusie z Łodzi :) (2)

20/03/11 21:47:47

Hej ho ! Ja nadal żyję. Jeszcze - jak ja lubię te ralaksacyjne weekendy! Dziś Iga w ramach odpoczynku wyrzygła nam parówkę w milionie drobnych kawałków na dywan,wełnianą kołdrę frotowe prześcieradło,aksamitną kapę i materac ! Ha - a myślałam,że umaluję się i wyjdę na urodziny do siostry męża !!!! O nie - to by było zbyt piękne. No cóż - wyprałam wszystko. A remont w toku,ścian i gruzu po ścianach nie ma. Czekamy na dalsze roboty i mamy kibel i bidet. Ale piękna brzuchatka z Ciebie - Asiula! Nan - widziałam na żywo. Dla mnie wyszła na zdjęciach jak na obrazach Vermera. A POLĘ ZNAM - mojej kuzynki córka ma tak na imię. Też ładnie. My też rozważaliśmy inne opcje....czasem jednak pierwsza myśl bywa najlepsza...ja jakoś do opcji Karolina nie mogłam przywyknąć - dla mnie nan - to ANNA. Ja pomyślałam o Idze - i skojarzyło mi się jakoś tak miło i potem już inne imiona brzmiały mi obco. memi - biedna EMI - biedroneczka! Ale to lepiej jak przechodzi teraz wiatrówkę,czy to prawda,że przechodzi się ją tylko raz? MOJA IGA WSZYSTKICH BIJE - co ja mam z nią zrobić - PORADŹCie!!