GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

15/01/14 20:27:02

oooo Kalimba a do jakiego przedszkola? Zajęcia płatne czy bezpłatne? W jakiej dzielnicy? Szukam czegoś dla Jasia, jakiegoś "kolegi lub koleżanki" bo on bardzo lubi dzieci a nie ma z żadnym kontaktu bo nie mam za bardzo znajomych z dziećmi. Rozważam nawet założenie w Brzeźnie Klubu Mam bo to już jest męczące. :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

07/01/14 22:36:45

Hej dziewczyny! Ja też zaciążyłam :D Jestem w 19 tygodniu i od dzisiaj jestem na zwolnieniu ciągłym :D Mam teraz więcej czasu dla Jasia i kombinuję co by tu robić: jakiś klub dla mam z dziećmi czy coś? Jakieś pomysły? Kalimba jak się czujesz?

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

14/05/13 16:19:44

Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam bo jakoś nie mam specjalnie czasu. Jasiek ma już 5 miesięcy i 10 dni i jest całkiem śmieszny ;-) W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy rehabilitację kręczu szyjnego (4 m-ce trwała!!!) a jutro jedziemy do OWI w Gdyni do rehabilitanta bo neurolog stwierdziła, że jest wiotki i wymaga kompleksowej rehabilitacji :/ Zobaczymy co powie ten lekarz ale mam nadzieję, że jednak będzie ok. Odkąd podaję mu Vigantol, zamiast zwyczajnej witaminy D3 w kapsułkach, bardzo się wzmocnił. Wczoraj pierwszy raz całkowicie świadomie i w zamierzony sposób przewrócił się z brzuszka na plecy a dzisiaj to już raz za razem to robi, także wogóle nie jest wstanie uleżeć na brzuchu, co mu bardzo pasuje bo tego nie lubi. Poza tym od miesiąca chce siadać ale mu nie pozwalam - za malutki jest moim zdaniem. Zobaczymy kiedy usiądzie sam. Nie pełza jeszcze no bo jak skoro nie lubi leżeć na brzuchu :D Od miesiąca chodzimy na naukę pływania na basenie PG i jest super. Nawet już nurkował :) Tyle u niego a u mnie zmęczenie od kilku dni. Ledwo się ruszam, każdy spacer to wyzwanie (a wcześniej chodziłam po 15km dziennie). To chyba wina złej diety bo ostatnio jakoś mniej jem i gówna same. Muszę się ogarnąć. Trochę mi nudno bo nie mam z kim się spotkać na spacerze i ciągle sama i sama (żeby nie było - czytam książki itd, ale chodzi o kontakt z żywą osobą). No i stresuje mnie powrót do znienawidzonej pracy :/ Szkoda, że nie urodziłam w styczniu eh ach :D Poza tym w 09.08 bierzemy ślub i wyprawiamy przy okazji chrzest :) A co u Was? Jak dzieciaczki?

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

05/02/13 22:59:53

kalimba Jaś jest duży bo ma już 63cm (czyli urósł 7cm) i waży jakieś 6,3kg! jest naprawdę spory. Radzę sobie różnie, raz lepiej raz gorzej. Ogólnie czasami mnie Młody wqrza bo płacze a ja nie wiem dlaczego! Np. wczoraj i dzisiaj usypianie trwało przez 1,5h a wcześniej tak histeryzowal, że prawie wymiotował. I to nie była kolka - po prostu nie chciał spać. Wczoraj tatusia nie było więc walczyłam sama a dzisiaj przez godzinę on ale potem już stracił cierpliwość i ja musiałam wkroczyć do akcji. Jaś chce nas wykończyć :D

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

04/02/13 21:24:27

to mój Jaś gdy ma nieco ponad miesiąc a to gdy ma dokładnie 2 m-ce czyli z wczoraj! i jakieś dodatkowe sprzed paru dni :)