Rodzić w Bielsku-Białej

05/05/09 15:00:38

Ja jestem z Pszczyny i też myślę o tym by rodzić w Bielsku właśnie w Esculapie. Rozważałam też wojewódzki ale czytałam różne opinie... O Pszczynie to nawet lepiej nie wspominać, bo na 10 bardzo negatywnych opinii usłyszałam tylko jedną pozytywną i to jeszcze nie do końca przekonującą. Sama nie wiem na co się zdecydować.

Chce byc juz po...---czyli niecierpliwe przyszłe mamusie.

05/05/09 14:47:53

ja też chciałabym być już po... Męczą mnie te wszystkie bóle i ogólna niewygoda. A do tego jeszcze te komentarze na temat mojego brzucha i wstrętna teściowa... :( Jestem z Wami dziewczyny i życzę szybkiego rozwiązania!

DZISIAJ MAM DOŚĆ czyli --> GRUPA WSPARCIA! <--

05/05/09 14:39:43

Witaj Syla. Moja teściowa też marzyła o wielkim weselu itd, ale ja wyraźnie jej powiedziałam, że nie ma mowy! To moje wesele i ja decydują o tym czy będzie czy też nie. Nie daj się! A skoro mąż też ma takie podejście to niech się ożeni z własną mamusią. Czasem naprawdę lepiej jest się rozstać niż pakować się w piekło. W takich sytuacjach najbardziej cierpi dziecko... Powiedz mężowi stanowczo co myślisz i postaw go pod murem! Chce się wyprowadzić, proszę bardzo ale niech poniesie konsekwencje. Z facetami trzeba ostro!

DZISIAJ MAM DOŚĆ czyli --> GRUPA WSPARCIA! <--

05/05/09 14:33:47

Mnie denerwuje moja teściowa, która nie potrafi własnego syna wychować (ma10lat), a chciałaby mi morały prawić i mówić np. w co mam się ubierać. Na szczęście mam kochanego męża, który mnie wspiera i podziela moje zdanie. Wiem jak to jest, kiedy ma się zły dzień, a do tego jeszcze ktoś Cię wkurza z byle powodu. Nic tylko wziąć i kopnąć w tyłek... :) Ja zawsze umawiam się z przyjaciółką by poprawić sobie humor. Polecam.

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

05/05/09 14:19:39

O kurcze, ja też jestem jeszcze przed badaniem na przyswajanie glukozy i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie tego. Nie znoszę przesłodzonych rzeczy. :( Za tydzień idę do ginekologa i wiem co mnie czeka.