Anemia na początku ciąży

22/01/09 16:01:16

\Hej, kobitko. Co powiedzia gin?\ Wszytsko ok? :)

zaburzenia hormonalne po ciąży

19/01/09 09:46:50

Hm, nie wiem ale wydaje mi sie że to dopiero jakoś sie ureguluje, . Ja osobiście po obu córciach miałam miesiaczkę równo po 6 mies od porodu i zaraz bardzo regularną. Ale też teraz gdy odstawiłam od piersi coś mi się pokręciło, krwawienia śródmiesiaczkowe, plamienia.

krwawienia międzymiesiączkowe a odstawienie od piersi

16/01/09 00:53:49

Witam Panie Doktorze, zawsze miałam miesiączkę bardzo regularnie, co 28- 29 dni, po porodzie wrociła po 6 miesiacach i odrazu było regularnie. Gdy córcia miała 15 miesiecy zrezygnowałam z karmień dziennych. Teraz gdy ma 18 miesięcy definitywnie zakończyłam karmienie (dotąd karmiłam w nocy raz, dwa razy) Odstawiłam około 20 grudnia, 23 go miałam okres i teraz 9 go stycznia ponownie okres ( !? ) Następnie dziś 15 stycznia znowu ale juz tylko plamienie. czy to wszystko związane jest z zakończeniem karmienia?

Krztusi się podczas snu p.doktor dziewczyny proszę o opinie

02/03/08 22:55:43

Moja córcia ma 8 miesięcy. Od kilku dni , a właściwie wieczorów gdy ją połażę spać krztusi się kaszle. Kładę ją już wyżej bo myślałam, ze to ślinka ( ząbkuje ) ale nie pomaga, z noska nic nie mogę odciągnąć. Wpsiknęłam jej Euphorbium , odczekałam i odciagnęłam jednak troszkę z noska. Ale czy to cos da? Dziewczyny miałyście taki problem? MAm się martwic, czy to chore gardełko? Nic to - pewnie pójdę do lekarza z maleńką. Ale piszcie moze cos się dowiem.

Aa ZĄBKOWANIE i temp.powyżej 38 stopni

28/02/08 13:48:13

Dziewczyny witam. To znowu ja tym razem już z ulgą - okazało się że: primo: fakt idą ząbki i to cztery na raz, duo: bakteria w moczu ( nie pamiętam nazwy ) ale już od 3 dni sotaje bactrim ( różne opinie słyszałam o tym leku ) i okazało się że to był strzał w 10 bo ta bakteria jest wrażliwa na właśnie składniki tego leku, więc dziś po 11 dniach temperatury podwyższonej i gorączki HANIA ma tempkę jak należy, uśmiecha się piszczy, bryka i ooookropnie ślini. uuuuffff kamień z serca. pozdrawiam i pamiętajcie temperatura niewiadomego pochodzenia brak kataru, kaszlu, gardełko normalne ( nie zaczerwienione ) można podejrzewać infekcję układu moczowego. ja już to zapamiętam na całe życie się maleńka nacierpiała pozdr raz jeszcze pa :)