MAJOWE MALUSZKI 2007

28/07/07 13:00:44

Dzięki Eliza :) Tylko, że ja logowałam sie tam chyba ze sto lat temu, a dopiero pierwszy raz coś kupiłam :wink: Uff, no to mi ulzyło.

MAJOWE MALUSZKI 2007

28/07/07 12:52:22

Witam, POMOCY!!! Pierwszy raz w życiu kupiłam coś na allegro. Wysłałam maila z informacją o moim loginie i wybranej formie płatności, ale teraz przypomniało mi się o adresie. Adres też się wysyła w mailach, czy sprzedawca po moim loginie sprawdza???

MAJOWE MALUSZKI 2007

27/07/07 23:12:22

Jadz, ja postaram sie dotrzeć, chyba że nas na działkę wywieje. Poproszę adresa na pw :) Mam nadzieje, że pogoda chociaż będzie, bo coś brzydką zapowiadają .... Ja chyba małej będę paznokcie oprawiać szklanym pilniczkiem (najnowszy wynalazek - swoją droga świetny) :wink: Spać mi się nie chce, siedzę i wsuwam Skittelsy - w końcu tu nie ma żadnego mleka i skaza sie nie odezwie :roll: Kajola, bo to chyba taka dziwna prawidłowość, że nawet jak mama ma coś do powiedzenia, to łatwiej jej to wyperswadować niż kłócić się z teściowa, do której bądź co bądź ma sie jakiś dystans. Chyba. A a'propos bigosu - moja tesciówka zrobiła takie coś swojej córce, jak tamta była mała - dala jej oblizać łyżeczkę po bigosie. Oczywiście dziecko trafiło do lekarza z bólem brzucha. A ten co? Kazał mamusi na drugi dzień dać dziecku jeszcze kotleta schabowego :D Teściowa do tej pory mówi, jaka to niemądra była :D to ja chyba tez spadam. Dobrej nocy!

MAJOWE MALUSZKI 2007

27/07/07 22:58:17

Przyszła Mamo, to chyba będziesz musiała tam im nogą tupnąć :wink: Moja teściówka jest na szczęście spoko, ale za to moja szwagierka częstuje swoje sześcioletnie dziecko taka ilością coli, że mały ma całe czarne zęby. Ja juz im zapowiedziałam, ze jak zobaczę, że moje dziecko dostaje colę albo gazowane, to im uszy pourywam :wink: To moje dziecko i ja decyduje, co jest dla niego dobre. A jak nie wiem, to się zapytam :wink:

MAJOWE MALUSZKI 2007

27/07/07 22:48:28

Widzę, że uzywacie jednak nożyczek Canpola - dla mnie sa zdecydowanie za grube, nie umiem dziecku tym paznokci złapać. Chyba rzeczywiści kupię jakies w hurtowni kosmetycznej. Serenity, Cerazette mozna na pewno używać jak sie nie karmi piersią.