przyszle mamy z LONDYNU???

09/05/08 20:54:23

Dziękuje dziewczyny za szybką odpowiedź. 1-go czerwca lecę do polski, a 3-go mam umówiną wizytę u gina. Myślę że do tego czasu jakoś dam radę w tej niepewności....Czy oprócz kwasu foliowego, którego biorę już kilka miesięcy brałyści coś jeszcze na początku?. Ciągle niedowierzam w szczęście i dzisiaj rano zrobiłam już 3-ci test- pozytywny. 8)

przyszle mamy z LONDYNU???

08/05/08 17:08:06

witajcie dziewczyny. Mam do was pytanie, właśnie zobaczyłam dwie kreski na teście i jestem bardzo szczęśliwa i przerażona!(staramy się z męzem od stycznia). Co mam dalej robić, mieszkam w Londynie i zupełnie nie wiem co mam teraz robić, jeżeli nie mm wybranej GP. Czy na pierwszej wizycie zrobią mi badanie beta hcg? czy mam to robić na własną ręke w laboratorium. Dzwoniłam i jest to starasznie drogo bo ponad 50 funtów. W polsce będe 1-go czerwca, do tej pory chyba nie wytrzymam tej niewiedzy potwierdzonej tylko testem. Pomocy, doradzcie mi :?

TEST CIĄŻOWY

31/01/08 22:34:58

Dziękuje dziewczyny, mam nadzieje że testy pokazały prawdę i jestem w ciąży pomimo ostatniego @. Nie mam żadnych objawów ciąży tylko delikatnie boli mnie podbrzusze podobnie jak na @. Wczoraj dzwoniłam do mojego lekarza w polsce i powiedział mi, że musimy zaufać tamtej p.ginekolog i najlepiej spokojnie czekać do następnej @. Najgorsze jet to, że nie mieszkam w polsce i nie mam możliwości zrobienia wyniku z krwi :( i niestety muszę czekać jeszcze dwa tygodnie :( Lekarz z polski powiedział że nie ma sensu kolejny raz powtarzać testu tylko uzbroić się w cierpliwość :twisted: . Okropna ta niepewność :roll: życzę spokojnej nocy, dobranoc.

TEST CIĄŻOWY

31/01/08 18:51:45

Trollek na drugi dzień robiłam znowu test innej firmy i znowu pozytywny dwie grube krechy, c o tym myśleć ginekolog nic nie wykryła :? a 14 dni temu miałam normalny @

Grupa Wsparcia ;)

30/01/08 17:36:40

Dorcia 1984 @ była taka jak inne, nie mam pojęcia co robić?