MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

12/09/11 14:52:35

justal płeć znana - kolejny mały facecik :) imienia jeszcze nie wybraliśmy,dopiero jak spojrzę mu w oczy będę wiedziała jak ma na imię torba jeszcze nie spakowana, ale teraz już nie pracuję, więc się za to zabiorę a jak u Was przygotowania? jak się czujesz? dzidzia jeszcze daje się we znaki? ja czasami spać nie mogę od hulanek w środku pozdrawiamy

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

22/08/11 09:43:03

Witajcie :wink: Długo już tu nie zaglądałam i widzę, że kolejna tura ruszyła pełną parą :D Wielkie gratulacje!!! My w sumie też czekamy i widzę, że mamy z justal ten sam termin :) Pozdrowionka dla wszystkich

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

05/06/09 09:18:59

Cześć :D Witamy nowe super dzieciaczki i ich rodziców! Aga, Paulina, a Wy nic nie napiszecie o swoich chłopakach? :zł: U nas ok. Mały 2 maja zaczął chodzić i teraz już wszędzie pędzi :lol: ale często jeszcze też czworakuje - szczególnie na nowym terenie :D Justal, jak w pracy? Przyzwyczaiłyście się juz do nowego programu dnia? Ja wracam od 15.06 i z jednej strony mi straaaasznie ciężko, ale z drugiej to już czas :wink: Pozdrawiamy! :)

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

03/03/09 13:55:30

Ja też nie robię z tego dramatu. Z tym samodzielnym zasypianiem, to też jest różnie. A jeżeli chodzi o spanie razem,to Konrad sam przychodzi w nocy do naszego łóżka :lol: Ja nie pamiętam, żebym go brała, M. też nie. A jak Kondziorek mnie budzi, żeby go na karmić, to po prostu już jest w naszym łóżku :lol: ale tak było od początku i już się przyzwyczaiłam :lol:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

03/03/09 12:56:44

Aga, ale pewnie spaliście całą noc. U nas się tak tylko raz zdarzyło :wink: Mały cały czas jeszcze budzi się na mleczko - czasami nawet 4 razy :roll: