Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

28/07/15 21:20:09

no ładnie się porobiło, samotnych już prawie nie ma, pewnie się cieszyć trzeba.... Ja już nie pamiętam od kiedy, ale jak już któraś napisała jak się człowiek przyzwyczaja to można sobie nieźle życie ułożyć. Nauczyłam się, że da się samemu wszystko ogarnąć, i mieszkanie, szkołę, samochód i wakacje...... choć, nie powiem - babcie i dziadkowie są niezastąpieni czasami :P: Nie łamać się a będzie dobrze, i jak spokojnie..... :lol: Pozdraiwam

Imię dla chłopca za granicą...

26/10/14 11:46:48

Ja kocham wszystkich Emilów ale z racji tego, że nie umiescilas go na wykazie zaglosowalam na Davida. Daniel tez bedzie miedzynarodowe (hmmm) Ksavier ... i nie wiem co jeszcze

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

07/11/12 19:24:46

Super z ta terapia,sama bym chciala isc ale na to kasy trzeba,bo taka terapia nie jest przez kase chorych refundowana. Chyba,ze spotkania z psychologiem......tylko oni czesto nie sa odpowiednio przeszkoleni i kolo sie zamyka. Kurcze,nie wpadalbym na to ze zwiazek przeszkadza czasmi,ppewnie tak,mi tak kogos brakuje,ze moze dlatego tak mnie todziwi. Kazdy czlowiek ma swoje indywidualne problemy,ot co, prawda? A jak w zwiazku sie uklada? fajny ten twoj stary?????

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

07/11/12 17:31:21

[quote="Karola78":33xfbhw1] Miałaś jakieś nieprzewidziane wydatki?
Same przewidziane :P: Kope lat, racja :lol: :lol: :lol: :lol: Malolat ogolnie rozkwita tekstowo,przedszkole troche mu w tym pomaga,wiec rozumiesz,mamy hardcore maly,ale co tam.... A ja,jakos spicznienie nie chce pojsc precz,juz mnie to wkurza,ale ile mozna o tym smecic,co? W ogole jakos dziewczyny pouciekaly czy sie pozakochiwaly? karola a jak tam u was?

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

06/11/12 22:36:37

Samotne jakoś zapracowane się zrobiły, hehe U nas nic nowego jak zwykle, młody normalnie takie teksty zapodaje, że normalnie jestem rozwalona, tak śmiać mi się chce.....No bosko po prostu. Ale za to finanse mi się ukróciły,tzn.życie jakby droższe teraz jest........... :hmm: