Jakie obuwie jest tak na prawde zalecane dla dwulatka?

30/05/16 07:06:17

Moim zdaniem co wazne w wyborze pierwszych butów to to, że przede wszystkim powinny to być buty NOWE - nie po kuzynce, siostrze, bracie itd. Dziecko powinno mieć indywidualnie szansę na prawidłowy rozwój stópki. Poza tym buty powinny byc dobrej jakości - z fajnego, mocnego materiału, nie takie, które poprują się po założeniu ich po 4 raz. Podeszwa powinna byc elastyczna, a wkładka dobrze wyprofilowana. I takie buty na prawdę da się kupić;)

Jaki krem na zmarszczki dwudziestoparo latki

02/04/16 11:32:37

Jakiś krem powinnaś stosować, najlepiej taki dobrze nawilżający, najlepiej żeby miał jak najmniej chemicznych składników. Ja dostała od koleżanki na urodziny krem z make me bio jest naturalny i bardzo fajny, mam różany, ale maja też inne.

Krem do twarzy

02/04/16 11:29:15

Ja teraz mam bardzo fajny różany z make me bio - taki wyraźnie różany, ale mi bardzo ten zapach odpowiada.Sam krem jest naturalny, doskonale się wchłania, świetnie nawilża. Ja dostałam go w prezencie, ale myślę że będę do niego wracać.

co do kapieli

02/04/16 10:40:41

My mieliśmy bardzo duże problemy z ciągle przesuszającą się, bardzo wrażliwą skórą i kupowałam olejek do kąpieli z balneum, jest delikatny i dobrze nawilża skórę malucha

Chusteczki nawilżające - jakie?

02/04/16 10:38:13

Ja te biedronkowe bardzo lubię, są ok, no i wiadomo niedrogie... ale skóra takiego maluszka jest delikatna i trzeba uważać przy wyborze chusteczek. ja początkowo używałam tylko wacika z wodą