KARMIENIE MLEKIEM MODYFIKOWANYM ???????????????

12/05/08 15:19:32

HA oznacza hypoalergiczne i jest przeznaczone dla alergików (to tak w skrócie) :) A tych mlek o których piszesz nie podawałam. My jedziemy na bebilonie pepti.

KARMIENIE MLEKIEM MODYFIKOWANYM ???????????????

22/04/08 20:33:44

Z tego co słyszałam to nie ma co się spieszyć z wprowadzaniem mleka 2 przed 5 miesiącem, gdyż te mleka są tłuściejsze i jelitka dzieciątka mogą sobie z trawieniem nie poradzić. Jednak można dotychczasowe mleko zagęszczać kleikiem ryżowym bądź kaszką z tym że trzeba obserwować kupki. Ja tak robię gdzieś już od miesiąca i nic się nie dzieje :-)

Jelenia Góra i okolice

05/04/08 18:32:37

Ja polecam Kamienną Górę :-). Wspaniałe są położne, ordynator noworodków tez w porządku... a lekarze jak lekarze. Wazniejsze pielęgniarki :D

KARMIENIE MLEKIEM MODYFIKOWANYM ???????????????

28/03/08 18:05:54

gajdaania faktycznie kupki robi normalnie... to znaczy nie regularnie ale robi... za to jak piernie... to jak stary hahaha :lol: :lol: :lol: Dzisiaj rozmawiałam z położną i można dodawać troszkę kleiku ale obserwować kupki. Poza tym nie trzeba sciśle trzymać się zaleceń producentów co do oznaczeń na opakowaniach jedzonek. To co jest przeznaczone "po 4 miesiącu" można wprowadzać wcześniej ale stopniowo. My już możemy wprowadzać po łyżeczce soku marchwiowego i jabłkowego :-) Fajnie :-) W końcu jakies urozmaicenie.

KARMIENIE MLEKIEM MODYFIKOWANYM ???????????????

28/03/08 07:36:44

monika123 mój mały pare razy przespał całą noc ale coś ostatnio budzi się po dwa razy. Pomyślałam tak jak Ty, że spróbuję zagęścić mu mleko kleikiem ryżowym, to może się bardziej naje... a gdzie tam :lol: . Możesz spróbować, może Twoje maleństwo inaczej zareaguje, tylko obserwuj czy nie będzie mieć problemów z kupką. Pozdrówki.