interpretacja beta HCG

31/08/11 21:47:41

Nie , nie miałam nic podawanego, żadnych leków nie brałam. dla mnie też jest to dziwne. szkoda, że nie pomylili się na moją korzyść. :/ jakoś przeżyję, i będę się starała dalej. czekam teraz wobec tego na @ jak nie nadejdzie, to na wtorek jestem zarejestrowana do lekarza, i zobaczymy co powie, pewnie coś zapisze na wywołanie @ :roll:

interpretacja beta HCG

31/08/11 16:43:02

mój wynik beta z badania wczorajszego to >1,2 czyli, brak ciąży. to test beta który miał być 100% :( niepotrzebnie sobie nadziei narobiłam. tydzień temu mój wynik beta wynosił 38,95 już zdążyłam się rodzinie pochwalić, i mi pogratulowali, bo lekarz też stwierdził, że wynik wskazuje na ciążę. co więc się stało? jak to możliwe? nie miałam żadnych plamień, ani nic takiego, @ nadal brak... :shock: fakt, nie widziałam tego wyniku, tylko babka mi przez telefon powiedziała, ale 2 razy się o nazwisko pytała, więc raczej się nie pomyliła.

co zrobić?

30/08/11 20:46:10

tak oczywiście zrobię, nie miałam zamiaru nic mówić w pracy dopóki lekarz nie potwierdzi ciąży. mam nadzieję wielką, że jak moja ciąża zostanie potwierdzona, to dostanę l4 :)

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI POZYTYWNYMI TEŚCIKAMI!!!

30/08/11 19:57:06

emala na razie nie wpisuję się do majówek, ale jeśli jutro odbiorę wyniki krwi, i okaże się, że beta rośnie, to na pewno się dopisze. puki co nie wiem jeszcze na 100% co i jak, powiem szczerze, że gdybym widziała dwie kreski na teście byłabym pewniejsza, a tak nie wiem o co chodzi, i na czym stoję, więc się wstrzymam. :roll:

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI POZYTYWNYMI TEŚCIKAMI!!!

30/08/11 16:09:47

emala zazdroszczę ci takich kresek! u mnie pomimo testu beta potwierdzającego ciążę, to testy z moczu wychodziły negatywne, dopiero wczoraj (niestety robiłam wieczorem) wyszedł mi baaaardzo blady cień drugiej kreski, naprawdę tak blady, że trzeba patrzeć w świetle dziennym, pod światło, i jeszcze pod odpowiednim kątem żeby było ją widać! masakra! gratulacje!