Toruńskie maleństwa

20/11/10 18:31:07

agnese ogromne gratulacje :)

Toruńskie maleństwa

05/11/10 23:33:00

rodziłam 3 razy nie wyobrażam sobie cc :( choc było cięzko i miałam juz takie myśli ze nie dam rady ale nie nie wyobrażam sobie,,,,,,, "(

Toruńskie maleństwa

05/11/10 23:29:48

bardzo współczuje uśpienia pieska wiem co to za ból, rok temu tez musiałam uśpic moją kochaną psinę a kilka lat wczesniej koteczka :( PAni Walentowicz to lek, przyjmująca u nas wośrodku Łubianka ma 2 córki 1 tez u nas leczy a druga w Matopacie zrobiła sobie gina nie byłam u niej jakos mi było głupi atak skakaz po siostrach :) z tym przodującym łozyskiem to nie ma żartów jak tez z innymi rzeczami ale napewno wszystko będzie dobrze bo Musi byc! moje dzieciaki śpią mam chwilkę dla siebie lecz ledwo patrze na oczy wiec spadam spac ach któras pytała jaka to praca lakrimozka tak>???? to praca w cukierni,,,,, nie powiem że marzylam o niej ale marzyłam boje się jednak jak sobie poradze po 15 latach siedzenia w domu ,,bede musiała rano wozic małego do mamy na szczęscie to tylko przez ulice ale to na 7 rano więc wczesnie :( a dziewczynki dadzą sobie radę jak dotychczas,,,,,,, dawały :) mają swoje autobusy no i tata czasem jest to niech troche w końcu potatuje,,,,,,,,, mam starcha na maksa ale czas tez mam więc muszę ,, dorosnąć '' do życia w społeczenstwie choc jest mi okropnie cięzko juz,,,,,,,,, musze toz robic dla siebie i dla dzieci,,moze zaczne troche życ dla siebie poprostu,,,,,czas pokaże :)

Toruńskie maleństwa

04/11/10 20:10:54

czesc laski dawno mnie tu nie było i tyle rewelacji!!! GRTAulacje nowo upieczonym mamusiom i ich skarbusiom :) u nas po staremu prawdopodobnie od stycznia zaczynam pracę :) chodzilismy do przedszkola ale od 3 tyg jesteśmy chorzy i tak ktoś ciągle na zmianę więc odpuściłam,,,,,,,,,, pozdrawiam cieplutko :) co do wielkości dzieciątka w brzuszku,,,, może warto zasięgnąc porady u np, PAni MArchwinskiej>???\ a siostra PAni Walentowicz przyjeżdza do nas do odmku i pracuje u nas w ośrodku i jej mama też :)

Toruńskie maleństwa

02/09/10 16:03:30

hejka dzisiaj byliśmy w przedszkolu gminnym na zaledwie 2 godz były tam dzieci w wieku od 3-5 lat ci najstrasi najgorsi wogóle babki nie słuchają,,, małemu się podobało do czasu kiedy dziewczynnka zabrala mu kase i popchnęła wtedy się rozpłakał kurde kiedys był twardziejszy!!!! :) za to po przedszkolu spał 3 godz obiad na 2 zrobiony,pomyłam podłogi w całym domu itp nudy!!!! obudziłam małego jak córa ze szkoły wróciła ;teraz czekam jeszcze na starszą i autobus jej uciekł i musi czekac na następny a tu tak leje,,,,,,,,,,,,,,,,, :( mam nadzieję że się gdzieś schowa ;( moje pranie!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny mam pyatnie,,,,,,,,,czy któraś z Was chodzi jeszcze na te spotkania mam???? czas mam itp????