Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 12:19:01

Bosaa masz emaila ? jeśli tak to wpisujesz facebook , klikasz na REJESTRACJA , wprowadzasz wymyślone imię i nazwisko, następnie wpisujesz swój email , haslo , date urodzenia i rejestrujesz .wtedy przychodzi ci na emaila wiadomość od facebooka na która musisz kliknąć i wpisujesz swój adres email na facebooku i haslo :) I JUZ :)

Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 12:04:00

Czy wszystkie mamy już dołączyly do grupy?? Bosaaa kiedy do nas dołączysz? masz jakies problemy z zalogowanie lub założeniem konta ? pytaj jak cos ,pomogę :) Magnolia jak dzieci ? lepiej się Olis czuje ? A Pola ma katar nadal? moja ma ... Ja w srode do ginekologa ide , zobaczymy co powie o nadżerce bo ide do innego Igusia sliczne buciki :)

Może kiedyś się spotkamy...

16/09/13 10:39:09

Hej :) U nas tez niestety katar :( noc do kitu .. Magnolia a Poluni katar minął ? ja oliś? WEERa a Patrysiowi jak katarek minął ? sam czy jak? bo moja mała nie da sobie aspiratorem wyjąć ani gruszką a nie chce na chama jej robic bo wtedy płącze i więcej kataru się zbiera :( i ten sam problem mam co ty , zawsze zasypia ze smoczkiem a teraz nie może, nie oddycha przez buzie a przez nos nie może ...:( Gorączki nie ma .. Filipek slicznie stawia kroczki:) Daria boska:) Wszystkiego najlepszego dla naszych chomiczków i szybkiego powrotu do zdrówka :*

Może kiedyś się spotkamy...

09/09/13 21:20:58

Bella super ze pomogłam :) Gratuluję postępów Daruni :* :lol:

Może kiedyś się spotkamy...

09/09/13 20:20:17

Bella musisz jechać najpierw do Koszalina a stamtąd są busy do Mielna. A Sarbinowo jest przed Koszalinem :) Koszalin jest około 45-50km od Kołobrzegu :) Busy w okresie wakacyjnym jezdzily co chwile ,niestety nie wiem jak teraz... Larysa ja chyba kupię kombinezon.. Wera jak Patrys ? Kurcze oby było tylko lepiej już ,trzymam kciuki ,żeby przespał dziś całą noc :-{: Tez dziś kupiłam zaproszenia:)