katia12 mała niestety będzie zostawać z teściową
ale cóż proza życia. Od dawna marzyłam o tej pracy więc jakby się udało to mimo wszystko byłabym szczęśliwa ![]()
katia12 mała niestety będzie zostawać z teściową
ale cóż proza życia. Od dawna marzyłam o tej pracy więc jakby się udało to mimo wszystko byłabym szczęśliwa ![]()
katia12 asystentka w biurze rektora. Niedaleczko domku więc bardzo bym chciała dostać ![]()
katia12 ja też nie mam zamiaru sie poddawać. 6 -ka góra W poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy. Trzymajcie kciuki

Witam wszystkie majowe mamusie.
Coś ostatnio nie mam czasu na forum
Moja Marysia zajmuje prawie cały wolny czas. Chce żeby do niej gadać albo chociaż przy niej siedzieć
I tak dzielę dzień na obowiązki w domu i zajmowanie sie małą że ledwie starcza go na zrobienie ćwiczeń.
Czytam was jednak w miarę możliwości tylko na odpisanie czasu nie starcza albo sił bo wieczorem po prostu padam na twarz.
Dziękuję wszystkim w imieniu Marysi za życzenia. 3 miesiące jak ten czas szybko leci. Jak sobie wspomnę że za miesiąc czeka mnie wybór praca albo opieka nad Marysią to aż coś mi się robi ale cóż proza życia. ![]()
Primo: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIKODEMA Z OKAZJI JEGO ŚWIĘTA
Secundo: dom posprzątany, pranie wyprane i wyprasowane, obiad przygotowany, dziecko nakarmione i śpi, 6 weidera zrobiona. Po prostu sielanka. Teraz tylko kawusia i wirtualne spotkanie z majówkami 