TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

12/12/07 08:26:55

Dzień Dobry dziewczynki... :D Co tam u Was... troszkę poczytałam i widzę, że nie u wszystkich za wesoło... przykro mi bardzo, ale trzeba żyć dalej... jak to mówią co nas nie zabije to wzmocni, więc dużo wiary i nadziei w tym nadchodzącym okresie świątecznym życzę Wam wszystkim... zwłaszcza tym, które najbardziej tego potrzebują... Ulcio gratulacje, bo chyba mam spóźniony zapłon :D

TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

06/12/07 11:48:17

[quote="amellia":d8j64c4g]Witajcie witajcie....ledwie piszę ze wzruszenia...... dziś rano odważyłam sie zrobić test QUICK i niemal natychmiast pokazał II TŁUŚCIUTKIE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Gratulacje amellko :jk;: :jk;: :jk;:

TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

06/12/07 07:50:39

[quote="*KarOlcia*":av12xn3x]Nicola :roll: napisalam tylko ze jestem ciagle zmeczona i temp mi podskoczyła :P nie mowilam o ciazy bo nie chce sie nakrecac a to ze temp sie podniosla nic nie znaczy mam jeszcze 6dni do spodziewanej @ :roll: a co u Ciebie?:)
Napisałam tak dlatego, że miałam identyczne objawy... od owulki bóle w podbrzuszu...takie bardziej jak kłucie, nie ciągnące jak na @ no i nie robiłabym nic innego tylko spała całymi dniami :D Teraz jest oki, troszkę meczą mnie mdłości, ale radze sobie bananami i parzoną miętą...ale niestety z tym spaniem to jest przesada, bo nie przechodzi... :lol:

TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

06/12/07 07:38:34

[quote="*KarOlcia*":3tx4toae]Nikt nie zauwazyl moje posta znowu :cry:
oj Karolciu... bo ciągle piszesz to samo :lol: masz wszystkie objawy ciąży i ciągle pytasz na forum co to może oznaczać, naprawdę nie wiesz? Tak bardzo potrzebujesz, żeby ktoś stwierdził to za Ciebie?... :D Jak zrobisz test i będzie pozytywny to będziesz wiedzieć, prawda? ale dobra... niech Ci będzie... KAROLCIA a może to fasolka?! Trzymam kciuki i mam nadzieję, że Tobie również niebawem się uda... kiedy testujesz? :D Ines.k - dokładnie! I tego się trzymajmy :jk;:

TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

06/12/07 07:29:10

[quote="Ines.k":2chra7j9] Na interii można obliczyć sobie przybliżoną datę porodu poprzez wpisanie daty ostatniej @. Mi wyszła data 17 lipiec 2008 czy to możliwe? Ostatnią @ miałam 25 października i myślałam, że poród będzie w sierpniu.
No coś tu chyba nie do końca ok z tą datą :? Ja ostatnią @ dostałam 4.10.2007 i mam termin na 11.07.2008... Ty dostałaś 21 dni po mnie, więc myślę, że tak na przełomie lipca i sierpnia wskoczysz na porodówkę :D a kiedy wolałabyś :?: