Moje dziecko ma dwóch tatusiów...

05/02/10 23:05:13

Dziewczyny mają rację- absolutnie nie puszczaj synka samego tam do nich. Wszystko na Twoich warunkach i na Twoim gruncie. Bardzo to dziwne, że dotąd nie interesował się dzieckiem, a tu nagle ma taką potrzebę :roll: Smsy zachowaj, a jeśli okaże się, że jakiś podstępek czy chęć psucia Ci nerwów po prostu, to może warto go pozbawić praw rodzicielskich? W ogóle chyba w przypadku ojców niegodnych kompletnie ojcostwa warto to rozważyć, bo są i takie mędy, które dzieckiem interesują się dopiero jak mogą w ich dorosłym życiu sądzić ich o alimenty :roll:

Nadżerka po porodzie

23/01/10 20:09:45

Ja też miałam malutką nadżerkę stwierdzoną jakieś półtora roku po porodzie. Lekarka zaproponowała wymrażanie, ale ja się jakoś tego bałam. Dużo czytałam i wyczytałam o oleju rokitnikowym. Stosowałam taką naturalną kurację kilka tygodni i po nadżerce nie ma śladu :). Polecam serdecznie wypróbowanie najpierw tej naturalnej metody.

TEŚCIOWA !

13/01/10 14:58:21

[quote="Domi82":2k0k5r6f] Moja teściowa to ma takie jazdy że oddaje mi swoje stare ubrania i są to sukienki w rozmiarze XXXL a ja noszę M, a na gwiazdkę dała mi książkę „Dania niskotłuszczowe”, mnie to śmieszy a książka się przyda, zdrowe żywienie nigdy nie zaszkodzi.
Heh, dobre ;). Widać ma kobieta dobre samopoczucie i widzi sama siebie w rozmiarze M ;) Tygjik- kwestię obrażania uczuć religijnych pominę, bo to nie ten temat, ale dawno się tak nie uśmiałam :lol: Z tym wiązaniem butów i wysokim poziomem wypowiedzi w swoim mniemaniu to już całkiem popłynęłaś :lol: Enja- są ludzie kulturalni i niekulturalni. Kulturalni mogą mieć swoje zdanie, ale ze względu na szacunek do innych i ich poglądów nie wypowiedzą się w ten sposób jak tygjik. Niekulturalni (a przy tym często o niskim poziomie inteligencji emocjonalnej) gadają co im ślina na język przyniesie bez względu na wszystko (bo przecież jak napisałaś można mieć własne zdanie :roll: ). Tyczy się to wierzących, jak i niewierzących.

Chusteczki nawilżające - jakie?

02/01/10 12:51:47

Ja szczególnie z jednego względu szczerze polecam chusteczki babydream extrasensitive (te białe). Mają bardzo fajny, chyba najmniej chemiczny skład. Jakość ok, cena bardzo przystępna.

kosmetyki

02/01/10 12:49:27

Dokładnie jak parę osób już zauważyło- im mniej kosmetyków tym lepiej. Ja żadnych oliwek ani balsamów nie używałam, a mała ma skórę jak aksamit. Do pupy polecam alantan plus lub linomag. Żadnych sudocremów- nie powinno się używać tego i tym podobnych profilaktycznie, to są środki lecznicze, jak coś już się niefajnego przydarzyło. Z chusteczek dla takich maluszków najlepiej extrasensitive (te białe) babydream z rossmanna (mają najbardziej naturalny skład, najmniej chemii chyba ze wszystkich dostępnych na rynku). W ogóle polecam tą serię babydream, sporo produktów z niej (płyny do kąpieli, szampon) są naprawdę fajnej jakości, no i przede wszystkim nie zawierają świństw typu detergenty syntetyczne jak np sls (sodium laureth sulfate). Za fajne skłądy można też pochwalić sporo kosmetyków Hipp :)