mamy z Wadowic i okolic:))))

12/02/15 11:25:27

Witajcie mamusie, długo tu nie zaglądałam jakoś nie było czasu, a wiele się u nas działo :) więc tak Kubuś w niedziele kończy 9 miesięcy, osiągnął wiele: 2 dolne ząbki, jeden górny już prawie wyszedł, raczkuje i wstaje od końca listopada, siada, klaszcze, robi papa ale wtedy kiedy on chce, mówi mama, baba, papa kiedyś wyszło coś od tata :) mamy podejrzenie zrośnięcia szwów za tydz jedziemy to spr do krakowa...nie ważymy jeszcze ani 8 kg, raczej takie 7,5 kg a widzę że pisałam wam że we wrześniu miał coś 6,3 kg...Kubi nie domaga się o jedzenie, raczej sama muszę tego pilnować aby coś zjadł a porcje je naprawdę przeróżne, więc to i raczkowanie powoduje że nie jest grubaskiem a mierzy jakoś 70 cm :) alutka co tam u was, jak Dawidek? jaszka a jak twoje maleństwo? :)

mamy z Wadowic i okolic:))))

01/10/14 13:58:51

to rzeczywiście malutko jak na rocznego chłopca ale mówią że jak dobrze waży to nie ma się czym martwić, właśnie pichce zupkę z marchewki i dyni, będę mrozić już zrobiłam zapas dyni z ziemniakiem :) a jak jest ze spaniem u twojego syna, śpi jeszcze w dzień? mój rano tak z pół godz a koło południa od 1-2 godz i jeszcze trochę wieczorem ok 17...i cieszę się bo na noc i czasem w dzień zasypia sam a z początku to było noszenie, chusianie, śpiewanie, mam nadzieję że się mu nie zmieni...

mamy z Wadowic i okolic:))))

30/09/14 13:04:39

Witajcie dziewczyny po długiej przerwie :) anula chodziłam do olszewskiego i wg mnie jest ok w czasie porodu miałam z nim tylko taką styczność że przebijał mi pęcherz płodowy... mój Kubulek w za dwa dni kończy 20 tyg, karmię go bebikiem i od jakiś 3 tyg rozszerzamy dietę, co tylko mu podam to wszystko wcina :) tylko problem mamy z mlekiem, bo od jakiegoś miesiąca za nim nie przepada, tzn czasem zje normalnie a czasem daje mu na śnie, wg pudełka powinnam robić mu 180 a my stoimy na 120 ml, przybiera po najniższych liniach z zeszłym tyg ważył 6200 i mierzył 65 cm, mieliśmy mieć szczepienie ale nie ma szczepionki... no i chyba ma trądzik niemowlęcy... :( może któraś z was wie gdzie kupie Infanrix? ile wasze dzieci jadły w 5 miesiącu? pozdrawiamy :)

mamy z Wadowic i okolic:))))

11/06/14 13:36:24

To coś zeszło małemu kilka dni temu, ale czuć pod palcami że nie ma gładkiej buźki...no i pojawiły się potówki od tych upałów :( jutro mijają 4 tyg od porodu a mi dalej coś leci czasem czerwone, np wczoraj przy wysiłku mi poleciało...też tak miałyście?

mamy z Wadowic i okolic:))))

06/06/14 17:32:02

Alutka - zaskakujesz mnie, zgadłaś :) Kubuś od kilku dni ma na policzku czerwone krostki z białym środkiem, tak jakby to ropiało, podobno to potówka ale coś nie chce schodzić, wczoraj umyłam buźke mydełkiem i dziś powtórzyłam wydaje się że jest trochę lepiej, a wygląda to jakby miał trądzik... I coś jeszcze- mały jak się zmęczy np przy jedzeniu strasznie dycha, słychać jakby miał katar czy coś albo raczej tak charczy, wasze dzieci też tak miały?