Pasek św. Dominika

10/07/08 13:29:47

Maryś, super wieści!!!! Gratuluję i życzę, aby wasze podejrzenia okaząły się prawdziwe:) Ja wróciłam w krótkich co prawda, ale jednak z wczasów. I nadal cierpliwie czekam na miesiączkę...ciekawe, ile to jeszcze potrawa. Całuję Was mocno, oby ten letni wiatr okazał się tak mocny, że w nas wszystkich nasionka zakiełkują nowym życiem. całuję Was wszystkie i wracam do sprzątania- teście wieczorem robią inspekcję:) :lol:

Pasek św. Dominika

03/07/08 22:05:12

No Kochane postarajcie się bardziej żeby zmotywować pozostałe, która bierze udział w wyścigu? Ja dołączę do Was jak odzyskam utraconą miesiączkę:)Na razie śledzę wasze staranie i trzymam kciuki aby się Wam udało!!! :lol:

Pasek św. Dominika

29/06/08 23:13:37

cześć Kobietki odkąd wróciłam od ginka, to niby radosna jestem bo, jajniki zdrowe, ale....z jednej strony nie mogę się doczekać@ a z drugiej...boję się, że przyjdzie-że znowu zaczną się problemy z torbielami i....że nie zdążę zajść w ciążę w ciągu tych 3 pierwszych miesięcy po jej powrocie (podobno wtedy mam największe szanse) i tak się jakoś smutno mi na duszy robi:( Mam nadzieję, że od Was wieści będą bardziej wiały optymizmem :lol: Pozdrawiam Was ciepło

Pasek św. Dominika

28/06/08 09:23:39

Dziękuję Kobietki za wsparcie:) nie macie pojęcia jak ja się cieszę że Was znalazłam!!! Mąż jak mąż- jest kochany, ale co on tam wie, jak się czuje kobieta, która tak czeka na niunię i każdego dnia się sobie przygląda, obserwuje swoje ciało i.... kiedy "znowu wielkie nic" to tak straszliwie jest zawiedziona. Ale Wy to rozumiecie jak nikt na świecie, dlatego cieszę się, ze Was znalazłam i przesyłam Wam gorące podziękowania, pozdrowienia i życzenia sukcesu. Wiem, że jak się którejś uda, to pozostałym troszkę jakby smutno ale i jednocześnie radośnie, bo nadzieja rośnie, że na każdą przyjdzie kolej!!!! Buziaki :lol:

Pasek św. Dominika

26/06/08 21:01:21

helołłl:):):) Kochane, wróciłam pełna nadziei!!! Lekarz nie chciał mnie zbadać, jak się dowiedział, że jeszcze nie dostałam miesiączki po zakończonej kuracji, ale popatrzył na mnie i mówi, że pewnie się stresuję i ze zrobi mi usg żeby mnie uspokoić. I usg jest ok, jajniki cale i zdrowe. Teraz mam się pojawić jak się pojawi miesiączka:) Tak się cieszę Kochane!!!!! :D