Ziółka i ziołopijki:)

17/08/11 20:54:07

Jagi nie ma, bo wybyła gdzieś z mężusiem, żeby się nie stresować - pisała wczoraj :) Jaga trzymam kciuki za jutro :ok: Wszystko będzie oki. Zobaczysz. Po wszystkim sama stweirdzisz, że nie było czym się stresować. A u mnie dóóół dziś :( :buu: Mąż był na kontroli, po tej całej serii antybiotyków. Lekarz pobrał treść z prostaty do badania - wyniki w przyszłym tyg. Powiedział też, żeby na razie może sie wstrzymać ze staraniami, bo po tym ostatnim antybiotyku, to nasienie może być osłabione :( A ja na dniach będę miała te dni :( Myślałam , że już będziemy mogli działać...Ja już nie mam siły :( :buu: Nie mogę strzelać fochów i pokazywać złości, bo nie chce mężowi robić przykrości. On naprawdę tym swoim schorzeniem bardzo się przejmuje. Robi wszystko jak trzeba, bierze leki. No nic zobaczymy... W piątek idę na usg, sprawdzić czy po histeroskopi wszystko tam w środku ok , no i jak pęcherzyk. A teraz idę troszke się wyluzować. Zimny browarek czeka :pw: Buziaki dziewczynki :*

Ziółka i ziołopijki:)

17/08/11 10:21:17

Olusia zasuwaj na betę i to szybko :) Już napewno będzie wiadomo. Trzymam kciuki. Andzia a kiedy mogła być u Ciebie owu? Fajnie, jakby te objawy chipsowe i nektarynkowe okazały się ciążowymi :) Zdecydowanie zgadzam się z Dorą w sprawie HSG :)

Ziółka i ziołopijki:)

17/08/11 08:57:01

Olusia a który to już dzień? :) Dawaj na betkę. Nic się nie bój :sss: ja to mam jakieś takie przeczucie, że teraz to się ciążę posypią :) Andzia a u Ciebie, który dzień? :) Jaga a Ty na hsg idziesz? bo kurcze nie pamiętam :/ Jak tak to Ty się kochana NIC nie bój. To trwa 10 min, może nawet krócej :) Nie musisz nic na przebranie. Rozbierasz się od pasa w dół. Wlewają Ci kontrast, robią zdjęcie lub filmik (ja miałam filmik) i zmykasz do domku :) Weź sobie tylko podpaskę, tak jak Dora pisze. Będzie Cię może troszkę brzuszek boleć, ale nawet chyba mniej niz przy @. Ja też potem autem sama wracałam :) Kasia no to Jagę uspokoiłaś... Ale Jaga, naprawdę ze mną było ok 10 dziewczyn i wszystkie hop siup i do domku. Jocia Madzia cudna :)

Ziółka i ziołopijki:)

16/08/11 19:22:26

Jaga mnie tez jakoś do % nie ciągnie :) Czasem tak mi się zachce zimniutkiego piwka :) A szpitalem się nie martw :sss: Będzie dobrze, zobaczysz :) Ja też nigdy nie byłam i jak szłam na histeroskopię to byłam przerażona, najbardziej wenflonem, a powiem Ci wspomnienia bardzo miłe :) _a_n_i_a_ zakupy udane :) Uwielbiam kupować takie maniunie ciuszki. Już tak bym chciała dla swojej dzidzi robić takie zakupy. Póki co, to muszę się wybrac do sklepu i kupić coś dla maluszka mojej siostry :) na romiar 44cm :)

Ziółka i ziołopijki:)

16/08/11 18:36:56

Ania000 wolę nie pić, bo raz wypiłam (nie dużo, bo 3 lampki wina) i potem się źle czułam. A poza tym endo jak mi je przepisywał, to mówił, żebym nie piła, a jak będę miała zamiar wypić to żeby nie brać tabletki. A i tak nie ma piwka w domku :( a nie chce mi się iść do sklepu.