Ciąża; praca czy zwolnienie?

14/04/08 07:48:49

[quote="margusia79":228lvd1v]Maros. tak powadze ciąże u dr Maja :)
Margusia, a skoro prowadzisz u niego ciąże to wiesz jak wygląda kwestia zwolnień? Ja byłam u Maja dopiero na usg...wizytę mam u niego w maju i ciekwawa jestem jak on podchodzi do zwolnień? Możesz mi coś na ten temat powiedzieć ? :D

Ciąża; praca czy zwolnienie?

09/04/08 12:44:52

no i już jestem po.....akurat mnie dyrektor wezwał służbowo więc skorzystałam z okazji i mu powiedziałam. Generalnie się ucieszyl- prywatnie ale słuzbowo nie bardzo. Powiedziałam też swojemu kierownikowi....hm...praktycznie zero reakcji. Powiedział tylko że gratuluję i że mam jakieś uprawnienia z tego tytułu i tyle....eh, nie wiem co o tym myśleć. no i tyle.

Ciąża; praca czy zwolnienie?

09/04/08 12:22:39

no weim, takie siedzenie w domu też nie jest fajne...tym bardziej jeśli przymusowe. Ale co innego jak dobrze się czujesz a chcesz sobie po prostu trochępowypoczywać. Tak, wiem, powiem dziś albio jutro szefowi...a na samym początku mu nie mówiłam bo chciałam poczekać na to pierwsze badanie usg i upewnić sie że jest ok. No i teraz muszę mu w końcu powiedzieć...a potem dyrkowi.....brrr...

Ciąża; praca czy zwolnienie?

09/04/08 11:46:50

tak, to prawda....moje samopoczucie jest teraz zdecydowanie lepsze niż na w I trymestrze. Mimo to, miewam czasem zawroty głowa i ogólnie kiepskie samopoczucie gdy jadę do pracy zatłoczonym metrem stojąć całlą drogę. Dlatego też zastanawiam się czy nie korzystać ze zwolnienia chociażby z tego względu. Poza tym moje drogie...to podobno ostatni miesiące kiedy możemy wypoczywać...bo potem nie będziemy miały tyle czasu dla siebie :)

jak po 1 usg.....

09/04/08 10:42:13

Hej :)) ja też jestem już po pierwszym....a raczej już drugim usg na pierwszym byłam sama...żeby sprawdzić czy wszystko ok. Niestety ale wtedy niewiele widziałam...ekran był dla mnie nie widoczny...dopiero jak po tygodniu poszłam gdzie indziej razem z męzem to widzieliśmy bijące serduszko naszego dzieciaczka :))) wspaniałe uczucie :)))