Byle styczniowe 2009

08/08/12 23:14:04

Hej.. Mam trochę wytchnienia Filip już duży, a Kacper skończył 9 m-cy i jest na etapie stawania wszędzie gdzie nie wolno i ściaąania wszystkiego ze stołów ,mebli itd ;) Przykro mi bardzo z kolejną stratą... w którym tyg byłaś?? jednak zdecydowaliście się na kolejnego dzidziusia?? zdawało mi się,że kiedyś pisałaś,że Oskarek będzie jedynakiem. A jak w ogóle Oskarek?? zaczał mówić?

Byle styczniowe 2009

06/08/12 14:12:19

ja zaglądam czasem ;)

Listopadówki 2011

01/06/12 14:31:36

Aha powsinoga tak właśnie powinno wyglądać prawidłowe siadanie ;) niby dziecko najpierw powinno raczkować a potem dopiero powinno opanować siadanie .

Listopadówki 2011

01/06/12 14:24:18

Hej, Czytam Was z doskoku,bo wróciłam do pracy i czas mi się skurczył niemiłosiernie.Ale za to jaka stęskniona wracam do dzieci :) to co mnie wcześniej niecierpliwiło ,teraz cieszy heh ;) Też polecam siateczkę do owoców, kupiłam jak tylko florcza o tym wspomniała i dzięki jej za to :okk: jabłko i gruszka znikają szybko i dziecko ma przynajmniej zajęcie na moment. Malinowy ja mam głośny blender mimo że nowy i dobrej firmy.Nie wiem ,które są ciche.Częściej miksuję końcówką taką do miksera nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. A @ dostałam niecałe dwa m-ce po porodzie mimo karmienia piersią do tej pory ;) Kurcze moje dziecię czołga się zamiast raczkować :shock: to chyba jego sposób raczkowania, bo na prawdę robi to sprawnie i w mig doczołguje się gdzie chce :twisted: Bylismy na ostatnim szczepieniu już i waży 10,400 ;) niby dużo ,ale on jest długi ,bo ma już ponad 70 cm .Poza tym przez ostatnie 7 tyg przybrał jakieś 300g tylko,więc hamuje z rośnięciem na szczęście ;) albo przybiera tyle samo tyle ,że spala to w ruchu.Z młodszym synkiem było tak samo ,teraz waży idealnie .

Listopadówki 2011

17/05/12 11:58:33

Czyżby parę z Was było z rocznika 85?? :) ja też w tym roku 27 ;) Temat porodów : ja dwa razy rodziłam naturalnie,drugi poród był super .W szpitalu byłam o 7.00 rano a o 7.55 Kacper był na świecie.Wszystko zależy od kobiety ,planuję jeszcze kiedyś trzecie dziecko i mam nadzieję,że będę rodziła naturalnie.Panicznie boję się CC . dorcia super Ci śpi córeczka ,mój aż tyle nie śpi. a jak są upały to już masakra.U mnie różnica 2,4 m-ce i też jestem zadowolona.Tak chciałam i tak planowaliśmy.Bywa ciężko,ale wiem,że z każdym miesiącem będzie lepiej...chyba :lol: Anyah dobra położna przy porodzie dużo ułatwia ,ja przy drugim trafiłam na super położną i poród mile wspominam ,ale za pierwszym razem rutyniara taka jak u Ciebie :? florcza chyba jeszcze nie dawałam ,ale to dlatego,że mój Maluszek wybredny z jedzeniem.Mały słoiczek mam na 3 razy :? a zazwyczaj połowę wyrzucam,bo nie nadaje się już do podania :roll: chyba zacznę sama gotować. A z jakiej firmy mają nierozdrobniony ryż? myślałam,że takie słoiczki są dopiero ok .7-8 m-ca. powsinoga ja już kapię dwójkę razem ,czasami jak starszy bardzo chce.Też nie mogę się doczekać kiedy Kacper będzie siedział i wspólna kąpiel taka dłuższa będzie możliwa. Zamówiłam dziś w końcu spacerówkę ,choć Kacper jeszcze nie siedzi sam ,ale widzę,że w tym mu już trochę niewygodnie.No i ciężki jest :? Może w spacerówce nie będzie odstawiał płaczów :)