mały nie chce jeść z piersi mimo że jest głodny

21/08/07 21:53:57

wandzik niezły sposób. mi jak nie chciał jeść z lewej piersi to kładłam go jak do prawej ale nachylałam się nad nim i dawałam mu lewą i jadł do póki się nie zorientował o co chodzi. dziewczyny pisały że muszą czasem karmić dzieciaczki chodząc bo też się maluchy denerwują. tydzień temu Kubuś dostał wielkich boleści brzuszka. przez trzy dni non stop na nosiliśmy go na rękach bo inaczej nie dało się go uspokoić. i od tego czasu podaję mu wyłącznie butelkę. wiem że lepiej jak bym jeszcze karmiła piersią ale nie mem siły dalej walczyć o to żebym miała więcej pokarmu. a teraz mały jest spokojny i rośnie jak na drożdżach i ja już prawie nie mam pokarmu.

CZY MOZLIWY JEST POWROT DO LAKTACJII-PO 2 TYG PRZERWIE

11/08/07 21:07:19

kruczek dzięki za podpowiedź :lol:

Mamusie z Bolesławca

07/08/07 23:10:34

witajcie dziewczyny. ja jestem ze Lwówka. mogłabym wam polecić szpital u mnie w mieście ale niestety lada dzień zamykają położnictwo. ja rodziłam 25.05 i bardzo sobie chwalę opiekę zarówno jeśli chodzi o maluszka jak i o mnie. słyszałam że oddział położniczy w Lubaniu też zamykają to prawda?? moja znajoma ma dylemat bo ma termin na koniec sierpnia a nie wie gdzie rodzić. pozdrawiam wszystkie mamuśki przyszłe i obecne.

CZY MOZLIWY JEST POWROT DO LAKTACJII-PO 2 TYG PRZERWIE

07/08/07 23:00:31

ale zaszalałam z tymi postami. myślałam że nie poszło i kilka razy naciskałam wyślij. :g^^:

CZY MOZLIWY JEST POWROT DO LAKTACJII-PO 2 TYG PRZERWIE

07/08/07 21:20:05

dziewczyny jak mam taki sam problem ja monciakk. mój mały też nie chce jeść z piersi i mało przybierał na wadze (100 gram na 2 tygodnie) więc zaczęłam go dokarmiać butlą. pokarmu mam coraz mniej ale skorzystam z rad wiewioreczkimałej i spróbuje pobudzić laktacje. odkąd zaczęłam pisać na forum i czytać wszystkie posty doszłam do wniosku że mały nie dojada bo mam za mało pokarmu a wcześniej doszukiwałam przyczyny jego rozdrażnienia we wszystkim. monciakk życzę ci powodzenia w pobudzaniu ja też będę próbować :D