Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

27/05/09 14:29:04

Witam kochane dziewczyny Dalia gratki kochana !!!!! cieszę się nie zmiernie ze fasolki się nam ujawniają. Tylko ja jakoś muszę siedzieć i myśleć. Ale mniejsza z tym. Kochane czekam na następne kropki :) Do usłyszenia,

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

23/05/09 23:18:05

Witam kochane dziewczyny widzę że pod moją nieobecność wiele się zmieniło. Przede wszystkim pragnę pogratulować bluegirl Życzę spokojnych i radosnych 9-ciu miesięcy :") Witam nowe dziewczyny których nie widziałam jak byłam ostatnio a pojawiły się teraz :) U mnie po staremu... staranka zawieszone do odwołania, nie wiem czy wrócę do nich za rok, może dwa ale na pewno nie teraz, chociaż ciągnie mnie do dzidzi jak cholera jasna. ( przepraszam za wyrażenie ) ale mus to mus. kochane piszcie sobie a ja będę sprawdzać u was co i jak się widzi. Życzę wszystkim staraczkom szybkiego i pomyślnego zafasolkowania, A Monia i bluegirl dbajcie mi o wasze kochane kropeczki :)

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

21/05/09 13:42:30

Witam w nowym dniu i nie owocnym dla mnie. wizyta u ginka się nie odbyła, mogę iść się zarejestrować ew. jutro. normalnie masakra mam dość czekania na wyniki tego co u mnie nie gra. ale kiedyś muszę to sprawdzić.

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

20/05/09 20:40:32

Witam dzisiaj was dziewczyny. Dzień jakiś taki obojętny troszkę posiedziałam na działce, zrobiłam pranie posnułam się po domu i dzień w sumie mi zleciał. Ehhh jak was podczytuje z tymi starankami to aż zazdroszczę że ja musiałam je zawiesić. Jutro mam czas to w końcu się zarejestruję do gina. tak bardzo boje się tej wizyty że szok.

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

17/05/09 22:14:37

Minie ja nie wiem kochana co mnie tak dopadło. Nawet szefowa się na mnie wydarła jak głupia. normalnie nienormalny dzień.