DUPHASTON

23/06/08 12:11:55

[quote="panga":24lk99so] Elise mój gin też mówił, że duphaston pomógł wielu dziewczynom, które nie mogły zajść w ciążę. Nie wspominał nic o wspomaganiu owulacji, ale być może tak jest. Moja bliska koleżanka starała się ponad rok i po 3 cyklach z duphastonem jej się udało :D Dodam, że nie robiła żadnych badań. Mam nadzieję, że wszystkim nam się już wkrótce uda :) :smo:
Bo to wszystko potrzebuje czasu :) słyszałam ze dupaston z czasem zaczyna działać jak CLO z tym ze ten lek zaczyna działać od razu a dupek z czasem :)

DUPHASTON

23/06/08 12:08:31

angla ja tez przyjomwałam od 16-25 i moje cykle tez były rózne. Przyjmowałam je przed owulacja ale z czasem zauważyłam ze wszystko się zaczęło przestawiać :) Wszystko będzie ok. bo musi. Leki te powodują że organizm zaczyna pobudzać owulke i choć bierzesz na poczatku przed owulka po paru cyklach moze byc ze zażyjesz przed :)

DUPHASTON

23/06/08 11:00:57

elise81dla mnie też mierzenie tempki było zieloną magią a tym bardziej na początku. Nie interpretowałam w ogóle cyklu bo raz ze nie potrafiłam a dwa był bardzo zaburzony na pczatku. Teraz w 4 m-c brania widze zmiany i to ogromne. Cykl pokazał się ksiązkowy - i pewnie o taki chodziło mojemu ginowi. W lipcu kolejna wizyta :)

DUPHASTON

21/06/08 09:58:24

Ja też tak miałam w ostatnim cylku ale leki zjadłam tak jak mi kazano. To może są plamienia???? Te laki niekiedy to wywołują. Mój ostatni cylk był bardzo rozregulowany . Tempka skakała strasznie do tego plamienia i nie bardzoi nawet wiedziałam kiedy tą @ mam liczyć bo 2 tyg przed @ już się pokazywał śluz z krwią.

DUPHASTON

20/06/08 19:05:54

[quote="Agnieha":1qmlcdyj]witam, dziewczynki pozwólcie mi na chwile wpaść do Was :oops: . ja biore clo juz szósty cykl i dopiero od tego cyklu duphaston , troche poczytałam o skutkach ubocznych i mam pytanko Czy ból brzucha o którym mówicie jest po owulacji bo ja mam nie tyle ból co kłucie jajników od jakiś czterech dni a dzis jest mój 7 dzień z duphastonem
Uważam ze duphaston zaczyna pobudzać Twoje jajniki. ja osobiscie nie wiem czy to przed owulka czy po owulce mam kłucia. Nie bardzo wychodzi okreslanie tych dni poniewaz moje tempka winduje raz maleje raz rośnie itp. Ten cykl jest spokojny, od 2 dni zauwazyłam że tempka się podniosła iczyli @ się zaprasza w moje skromne strony... panga a ja czasami mam takie napady na słodycze że nie potrafię się oprzeć. Choć ostatnio jest wszystko w porządku :)