A może Rysiek?

11/02/08 20:02:09

Haha, no tak!:) Ale dla dziewczynki chyba łatwiej znaleźć imię!:) podobają mi sie prawie wszystkie Twoje propozycje, z niektórymi mam skojarzenia osobowe wiec nie jestem obiektywna:) Podoba mi sie jeszcze Lidka, Anielka (jesli pasuje do nazwiska np znam panią Anielę Lubieniecką, bardzo ładna kompozycja:) Ojej , w tej chwili niue pamietam ale dla dziewczynek jest wiele pięknych polskich imion!:) P.s. ach, podoba mi sie imie Nadzieja (ros. Nadja, amer. Hope) ale zdaje sobie sprawe ,ze to imie raczej niefunkcjonalne:) Choć ideowo ładne:)

A może Rysiek?

11/02/08 19:29:52

Łoj, dziewczyny , chyba za gorąco sie robi!:) Jasne, że każdy ma swój gust i ze nie należy nikogo urażać. Ja przepraszam za określenie "wynalazki" w stosunku do imion obcego pochodzenia. Nie chciałam nikogo urazic, tak mi sie wymsknęło:) Ale forum to w końcu miejsce wymiany poglądów, opinii, nie ma co się obrażac! Na wstępie zaznaczyłąm , ze poszukuję imienia raczej tradycyjnego i raczej polskiego (więc wiadomo, że nie Brajan na przykład:) ale nie tak bardzo popularnego. Byłam ciekawa reakcji zwłaszcza tych Mam które podzielają moje kryteria bo jasnym jest ,że mamie Michelle lub Nikoli żadne z moich propozycji nie przypadnie do gustu:) I dobrze, na świecie różnorodnie musi być:) Gdyby kobitki miały ten sam gust to wszystkie by chodziły tak samo ubrane, heh:) Dziękuję i pozdrawiam!:)

A może Rysiek?

11/02/08 14:32:45

Dzięki Anilina:) Nam się pozmieniało troche i prawdopodobnie też damy po dziadku - Franku:) Imię Franciszek bardzo w porządku mi się wydaje, tradycyjne ale nie przedpotopowe, nie tak bardzo popularne ale na pewno nie udziwnione. Dobry patron (mamy sporo zwierząt:) .... Brajanów, Denisów, Nikole i inne wynalazki omijam z daleka! :D Julków wkoło się mnozy jak gzrybów po deszczu więc choć ładne, chyba będzie FRANEK:)

MOTOLCYKLOWE MAMUSIE!

18/01/08 18:09:15

hej:) To i ja się dołączam:) Jako plecaczek bo jeździć uczyłam się tylko trochę na Wuesce i ogarku:) Mój małzonek jest zapalonym hondziarzem, tez ma Shadowke ale nie powiem jaka pojemnośc bo, choc wstyd moze przyznac:), nie pamietam... A tak w ogóle, honda, to skądś znam Twoją buzię chyba... I męza Twego:) Nie piszecie może na forum miłośników Shadowek? Shadow Owners Club, Schodowisko....i tak dalej..:) To forum mojego męża:)

Czy są tu jakieś koniary????

18/01/08 11:25:58

P.S.2 Saro, bardzo fajnie, ze i Ty "naturalna":))) [url:1m5rtqei]http://www.i-haha.blog.onet.pl[/url:1m5rtqei] To nasz blog stajenny:)