Grupa Wsparcia ;)

08/01/08 14:04:04

[quote="myszka3aa":374k8929]plaster: pisalas ze mialas podobne objawy do moich..ale jaki mialas rodzaj tego bolu brzucha?tez taki promieniujacy?
Taki jak przy @ ale delikatny, najbardziej odczuwalny jak leżałam... Czy ja wiem czy promieniujący :? ciężko powiedzieć

Grupa Wsparcia ;)

08/01/08 11:09:26

[quote="Karolcia i Danio":27wrvnlv] Ewa, a co zawiera apap i panadol, czego nie ma ibuprom? Ja słyszałam że leki przeciwbólowe trzeba sobie w ciąży odpuścić, ale widzę że ilu ludzi, tyle zdań i opinii ;) Plaster, a na co cierpisz? Ja na pyłki i detergenty. Brałam niedawno zyrtec, ale skończyłam opakowanie i już nie biorę, bo zmieniłam proszki i płyn do mycia na Dzidziusia i La Roche Posay :D I tabsy już są zbędne. Ale ja w ciąży nie jestem. ale wiem co to za ból bez tabletek gdy cierpisz, a nie możesz...
Ja ma alergie na pylki, troszke na jedzenie, pierze i sierść psa no i najgorsze bo na roztocza kurzu a tego sie wyeliminować nie da. Teraz mam straszny katar, łzawię i boli mnie głowa... Jak najszybciej do alergologa, tylko czy sa w ogóle jakieś leki które można brac w ciąży? Do tej pory brałam różna. Na początku Zyrtec ale strasznie po nim tyłam, potem Virlix i było to samo a teraz Flonidan i było super, no ale teraz ciąża i nici z leków :?

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

07/01/08 15:54:35

Witam i gratuluję :D

Grupa Wsparcia ;)

07/01/08 15:53:16

Co do leków ta ja nie wiem... Na pewno nie można ibuprofenu a co z apapem to nie wiem... Ja mam z tym ogromny problem bo mam alergię i od 2 tygodni nie biorę leków i umieram. Do alergologa jeszcze kilka dni a ja juz nie mogę sobie poradzić. Na szczęście żaden ból głowy nie przyszedł ale na przeziębienie brałam Oscillococinum

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

07/01/08 15:48:11

Temp. jest zawsze troszkę podwyższona na początku ciąży i te bóle to tez normalka... Ja też jeszcze nie byłam u lekarza ale dziewczyny mnie uspokoiły i na razie nie myślę o nich :wink: