.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

11/01/11 22:56:24

Cieszę się, że mój spontaniczny pomysł się przyjął :) Nawet nie liczyłam na taką reakcję :) i oczywiście nie neguję drukowania postów, to oczywiście też musi Bogusia wszystko przeczytać!!! Bo są rzeczywiście spontaniczne, pełne emocji, ale kartki będą jakby takim jak ktoś napisał dowodem solidarności i pamiątką na lata :) To czekam jutro na adres skrzynki :) Kupię jakąś wyjątkową! Cieszę się, że Ania grzeczniutka, a za Bogusię dalej się modlę.

Wrześniówki 2011 :)

11/01/11 15:08:12

Gratuluje wrześniówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Oj ale piękny czas przed wami!!! :) jak dla mnie najpiękniejszy okres w życiu! Cudownych, zdrowych, radosnych 9 miesięcy i jak najmniej stresu!!!!! Za rok o tej porze będziecie mięli już gaworzącego, uśmiechającego się a może i nawet ząbkującego szkraba :) WRZEŚNIÓWKA 2010 :) ps. miałam termin na 1 września a urodziłam 10 września :lol: pozdrowienia

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

11/01/11 14:50:31

Obawiam się ze w skrytce się one nie zmieszczą :) tyyle ich będzie :) chyba ze ktos miałby czas by regularnie ja oprozniać, wszystko zebrac a potem zawiezc Dziobaczkom... chyba ze sie zgodza podac adres to do nich bezposrednio :) niech tylko Bogusia sie wybudzi i jej stan ustabiluzuje :)

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

11/01/11 13:21:55

wydrukowanie postów super sprawa, ale przypomniało mi się jeszcze jak kiedyś oglądałam film o chorym chłopcu, który będąc w szpitalu dostawał z całego świata kartki z życzeniami zdrowia! Może coś takiego? Wiadomo, że Bogusia je zobaczy i przeczyta jak będzie juz na siłach lub w domu, ale napewno by się ucieszyła, jesteśmy rozsiane po całej Polsce, Europie, Świecie... to byłoby baaardzo miłe dostać tyyle kartek :) tylko pytanie czy na adres rodziny Dziobaczka czy do którejś z was i ktoś by to potem zawózł dziobaczkom...musi ktoś być z poznania lub okolic bo potem wysłac wszystkie naraz to ciężko.... ja ewentualnie tez mogę je do Poznania podrzucić...

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

10/01/11 09:58:16

Także cały czas zapewniam myśli, modlitwę, intencję w sercu na mszy Świętej... światełko do nieba też było! Co prawda widziałam je przez okno...ale najważniejsze były myśli, nieważne skąd! DUŻO SIŁY!!!! Dla 3 dzielnych mężczyzn i małej księżniczki Ani... A dla Bogusi MOC ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!