Czerwcówki 2007 (2)

14/06/09 21:06:01

Dzięki laski za tel do Sigmy, ale niestety mi się nie przydał jak na razie ... była szansa na kupno psa i chciałam podpytać to i owo, ale daliśmy sobie z mężem na wstrzymanie... przykre to, ale choć chcemy pieska to mieć go nie możemy bo wiadomo, jak pójdę do pracy i będę w niej 8 godzin to co się dziać będzie z pieskiem? No trudno, kupię se jak będę na emeryturze :roll: No chyba, że mi Sigma wynajdzie jakiegoś psa z dużym pęcherzem :D Zapraszam na film, można włączyć głośniki i posłuchać durnej Dziuuu :lol: A i dodać muszę, że karuzela jakaś nie naoliwiona bo wibrowała niczym Heniek :wink: :lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=rNkzVbr7aWs:1szsmn9i] Mynia na koniu[/url:1szsmn9i] Alicjo, Zosiu, żyjcie długo i szczęśliwie! kasandra, mam wtyki - stąd wiem ile liczysz jesieni :wink: :lol: A skoro laski Turcji nie chcą wklejać, to ja wklejam Wałbrzych :lol: :lol: :lol: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... 91#4516691 marzenia, super, że wybrałaś, teraz się będziesz mogła chwalić :lol: Astrid, dobrze, że Aruś zadowolony! Całusy dla niego Sigma, a ja myślałam, że mój bambus tylko taki bambusowaty i kładzie się "tylko na chwilkę" :wink: :lol:

Czerwcówki 2007 (2)

14/06/09 11:04:25

Proszę na priv tel do Sigmy! Dzięks

Czerwcówki 2007 (2)

13/06/09 22:04:24

Monka... ta.... "znajomi" :wink: Oblałam małża wodą, zdenerwowałam wypitym ostatnim piwkiem, nagadałam mu i jakoś wstał :wink: A teraz ja se mogę iść spokojnie spać :wink: :lol:

Czerwcówki 2007 (2)

13/06/09 21:23:03

Monka, daj chłopu viagrę i do roboty :lol: :lol: :lol: O deflegmin dopytam w aptece, może mi pani madżister coś doradzi :wink: A może też se viagrę dla małża kupię pryz okazji by mu dowcip zrobić, a niech mu stoi cały dzień :wink: A mówiłam Wam, ze mam sexi buciorki? :D Takie drewniaki na łobcasie czerwone :D

Czerwcówki 2007 (2)

13/06/09 21:16:18

a ten deflegmin to na receptę? Bo doczytałam w google że tak... dobra kupię flegaminę... u nas takiego odrywającego się kaszlu nei było, zazwyczaj był duszący, a teraz jakaś inna odmiana, i kataros chyba tez się lać zaczyna..... buuuuu