Zostać mamą w 2017 roku.

19/05/16 19:45:40

Witam się i ja! Rok 2016 ewidentnie nie był mi pisany. Mam wielką nadzieje ze w tym roku się uda. Darka szczere gratulacje, przeczuwałam że coś jest na rzeczy po Twoich postach. Tillka a dlaczego jestes taka zabiegana? Estusia witamy:)oby na krótko Ewa mocno trzymam za ciebie kciuki wierzę , że już niedługo zostaniesz mamą:) Ostatnio pisałyście o tym jak ktoś z najbliżyszych zachodzi w ciążę... Niestety dla mnie tez to jest trudne... Moja najlepsza przyjaciółka zaszła w 3 cyklu...pierwsze dziecko- napięty tryb zycia, mąż w delekacjach, ona kopci jak smok- i się udało. Bardzo się cieszę, gratuluje- ale serce kuje...Oczywiście o niczym innym już nie mówi- a ja mam łzy na koncu nosa.... Ja ostatnio wybrałam sie do innego gina w moim mieście... Pytał czy mój K był badany- mówie że nie. Po czym zbadał mnie i wyszło że mam polipa na dnie macicy do usunięcia, on może przeszkadzać w zajściu w ciąże szczególnie ze jest w takim miejscu a nie innym. Kazał sie zgłosić po miesiączce. Byłam w tym tygodniu polip jest w dalszym ciągu wymiary takie sama. Gin stwierdził, że w zasadzie nic sie z nim nie dzieje, żebym go jednak nie usuwała ponieważ każda operacja na dole jeszcze bardziej pogarsza sprawę z zajściem w ciąże. Kazał próbowac dalej i jeśli nic sie nie wydarzy to przyjść po wakacjach.... No i tak się zastanawiam, jak długo jeszcze będę odsyłana....? Czy wasi lekarze są jacyś tacy bardziej zaangażowani, czy tacy sami jak mój? Nie wiem czy znów mam zmienić lekarza czy co?? Dodam że ta wizyta kosztowała mnie 150zł....

Zostać mamą w 2016 roku

13/09/15 17:37:19

Tillka kciuki mocno zaciswniete! U mnie @ za trzy dni... (please no, please no....) :arrow:

Zostać mamą w 2016 roku

12/05/15 21:07:09

Agnes gratulacje;) Piekne dwie grube krechy :) U mnie niestety@ Koleżanka która prawie równo ze mna sie starała jest w ciąży. Dośc długo brała tabletki więc bardzo się cieszę że tak szybko sie jej udało. Troszkę ukuło...no ale... Byłam tez u gina mojego, wszytsko w porządku. Przy cytologi wyszła tylko jakas bakteria ale do wyleczenia w tym miesiącu. Dodam, że Gin stwierdził, że prawdziwe starania zaczynając sie od przytulania 5razy na tydzień...hie hie hie Uściski dla starających się ten miesiąc bedzie nasz!! :-{:

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

09/04/15 19:41:10

Witam sie i ja! Dołączam jako starajaca sie o drugie dziecko:) Mam juz synka- Oliwiera w tym roku skończy 7 lat. Zaczyna sie dla mnie drugi cykl starań także narazie "na luzie" ale stresik troche jest- że sie nie uda. Ale nie dołujemy sie dziewczyny- tylko działamy- w końcu to sama przyjemność! W grupie raźniej także musi sie udać!:) Ogromne gratulacje dla wszystkich którym sie udało :jk;:

Zostać mamą w 2016 roku

09/04/15 14:35:30

Witam! I o zdrowie pytam?:) katarzynka84 cześć! mój syn również skończy 7 lat w tym roku;) tez z mężem zaczęliśmy starania tylko tylko ze teraz zaczyna sie drugi cykl i jak dobrze napisała nie jest to takie łatwe:( z tym ze ja nigdy nie stosowałam tabletek anty natomiast kopciłam dużu co dzieki Bogu udalo mi sie rzucic we wrześniu;) mam nadzieje ze to nie ma nic na rzeczy... Czy wybierasz sie lub bylas u gina sprawdzić cykl? Tillka przykro mi:( i ściskam mocno :-{: Ona92a słuszna podjęłaś decyzje:) Skoro slub juz zaplanowany szkoda żebyś sie źle bawiła na własnym weselu a i dla maleństwa mogłoby to być różnie. Piękna historia z siostra zakonną nic tylko sie modlić ja wierzę że Cie wysłucha;) :-{: