problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

20/01/11 10:43:44

No dziewczyny na pewno bede coś myśleć w tym roku o leczeniu ale czy uda się finansowo zobaczymy... neci82 witaj co u Ciebie?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

18/01/11 15:06:31

goralm witaj Kochana :)I od razu gratuluję dzidziusia kurcze widzę że tu chyba jedna z nielicznych zostałam. Wiesz Goralm rozmyślam każdą myśl na temat dziecka ale nie ukrywam że wolała bym zeby udało sie tylko po uregulowaniu hormonów wiem że mam złudne nadzieje ale tek jakby na razie innego wyjścia nie mam gdyż dopiero odkładam na klinikę...no zobaczymy co czas przyniesie.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

18/01/11 12:42:13

No widzę w końcu zaczyna się tu coś dziać:)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

14/01/11 12:08:04

No właśnie AnnaGrześ może inseminacja by pomogła. A właśnie co do inseminacji Joasia powiedz mi jak to jest jeśli nie ma sie owulacji bo u mnie jestem pewna ze jej nie ma przynajmniej wiecej nie ma niz jest to w klinice pewnie ja wywołują prawda?Wiem ze ty nie mialaś z tym problemu ale własnie ciekawi mnie jak to jest jak sie nie ma owulki.Rozmawialam wczoraj z męzem i chyba poczekamy pół roku jak sie nie uda po samych lekach na hormony to zdecydujemy sie na inseminacje.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

10/01/11 15:14:49

AnnaGrzes witaj :) Wiesz co jeśli chodzi o @ to ja tez mialam problemy nawet po 3 msc musiałam czekać na okres.Ale trafiłam do endokrynologa okazało się że mam niedoczynność tarczycy i duży problem z prolaktyną od kąt biore leki na tarczyce i bromergon na prolaktynę moje cykle wróciły do normy.Więc może warto sie zastanowić nad badaniem hormonów. A jeśli chodzi o powód przez którym nie możesz zajść w ciąże wydaje mi sie kompletną bzdura nie jestem lekarzem ale moim zdaniem to beznadziejny powód i raczej mało wiarygodny znaczy ze co trzeba by się nie podniecać ehhh ja tez mialam podobny problem ze wszystko wylatywało głupio mi o tym pisać ale lekarz kazał tylko kochać się w danych pozycjach a zaraz po sexie najlepiej podkladać sobie coś pod tyłek.