Po stracie.. Próbujemy, dziewczyny?

08/02/15 14:33:55

U mnie moje poronieńie było prYczyna ze strony męża, giń tez nie widzi przyczyny z mojej strony. Zaczęliśmy wiec drążyć, wysłałam męża do urologa ten wysłał go na badania i wyszły bakterie spermie i żylaki powrózka nasieniowego, ogóle kiepskie współczynnikiem nasienia. Lekarz wprost powiedział, ze to jego wina.od 3 miesięcy sie leczy, w tym miesiącu badania wyszły dużo lepsze,ale nie weźmiemy sie do pracy dokąd nie będzie zupełnie ok. Bo bardzosie boje powtórki. Ja chyba tylko raz jeszcże spróbuje jak nie wyjdzie trudno. Mój organizm bardzo odchorowuje poronienie wiec nie dam rady tyle próbować.

Po stracie.. Próbujemy, dziewczyny?

05/02/15 00:09:51

Mocno trzymam kciuki za Wszystkie nowe dziewczyny. Ja mój pierwszy wpis na tym wątku poczyniłam jakieś 4miesiace temu po poronieniu w 8 tc. Mam dwie dziewczynki wiec wydawało by sie, ze będzie mi sie łatwiej z tym uporać, ale przeżyłam to bardzo co widać było nie tylko spadkiem nastroju czy depresja, ale tez bardzo dużym spadkiem zdrowia i poważnymi problemami zdrowotnymi. Dodatkowo zdolowalo mnie bardo nastawienie rodziny(teściowej) ,która w tej sytuacji stwierdziła, ze dobrze ze sie tak stało bo po co nam problem i 3 dziecko. Bardzo było mi z tym cieżko. Na szczęście czas leczy rany,a my wychodzimy na prosta, jeszcze trochę drogi przed nami tej zdrowotnej zwłaszcza, wiec musieliśmy wstrzymać sie narazie ze staraniami, ale mam nadzieje (podobna jest opinia lekarzy) , ze wszystko uda sie wyprostować i będzie ok. Tego sobie i Wam w nowym 2015 roku życzę.

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

02/01/15 20:04:20

Nasz sylwester tez w domu. Najpierw kolecyjka, a potem dzieciaki poszły spać, u mojej mamy mieszkanko małe 2 pokojowe, wiec nie było jak szaleć, położyliśmy sie z nimi i jak usunęli mieliśmy imprezkę pod kołderka. Wstalismy o 12 obudziliśmy dzieci na fajerwerki, razem z babcia wypilismy szampana, zjedli ciacho w piżamach. Potem dziewczyny bardzo grzecznie poszły spać, a my oglądaliśmy film pod kołderka na tablecie. W sumie super sylwester. A Wam życzę szczęśliwego nowego roku, aby wszystkie marzenia i plany sie spełniły,a postanowienia noworoczne żeby sie dało spełnić.

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

23/12/14 10:11:30

Składam Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych świat, oraz tego żebyście umieli dostrzeć szczęście, które jest wokół was, a nie tylko wynajdywały to czego wam jeszcze brak( tego i sobie życzę chociaż wiem, ze to nie takie łatwe).

W OCZEKIWANIU NA III CIĄŻĘ

17/12/14 11:28:37

Ja cały czas chętna, ale m znowu wylądował u urologa bo ma jakieś dolegliwości podczas, ciagle tez lata do,kibelka i ma problemy z siusianiem. Zalecił mu badania. Potwierdził zapalenie gruczołu krokowego, potwierdził ze moje poronienie to spowodowane jego choroba i kiepska jakością plemników. Dał wagon leków na miesiąc kazał sie wstrzymać ze staraniami w ten czas a potem zalecił badanie nasienia, powiedział ze powinno by ok. Ja w tym czasie posypałam sie ze zdrowiem. Nie chce tu pisać szczegółów, ale jest bardzo kiepsko wcale mnie to świątecznie nie nastrajają, bomz dnia na dzien nie wiem czy mnie sital nie czeka. Wiec czekamy na lepsze czasy. Proszę o kciuki żeby sie to szybko wyrownalo bo już bardzo zmęczona tym jestem.