Przyjemności przed i po urodzeniem bąbelków

22/12/08 10:12:15

dziewczyny macie rację, ale przyjaciółka to przyjaciółka i powinna zrozumieć każdą sytuację swojej przyjaciółki i znaleźć tą godzinkę nawet na pogaduchy, tymbardziej, że nie mieszkamy teraz w jednym mieście a 200 km dalej od siebie... ehhh... szkoida gadać :/ teraz w sumie mam znajomą z nieco starszym bąblem od mojego Maksia, więc jest z kim pogadać pośmiać się :)

Przyjemności przed i po urodzeniem bąbelków

19/12/08 11:44:36

Dokładnie ... boją się chyba dzieci ... kumpela odpowiedziala na moj protest czemu sie ze mna nie kontaktuje, że .... (UWAGA !!) "nie chcę Ci przeszkadzac, bo amsz dziecko obowiazki itd" .... czyli, że jak już mamy dzieci to jeteśmy inne i nic nie możemy... a brakowało mi właśnie takiej rozmowy z przyjaciółką, na szczęście okazało się po urdozeniu Maksia kto jest przyjeacielem :) a brakuje mi.... ojjj bardzooooo ! zakupów !!!maz tez pracuje po 12 h dziennie .... tesciowa pracuje, a mama daleko mieszka.... choć nie powiem zakupy z Maksiem to przyjemność jak jest najedzony :) brakuje mi też długivh kąpieli !!! chociaz teraz nadrabiam jak maz jest w domu i brakuje mi tego ociagania heheh z malym tzreba robic wszystko z wyprzedzeniem jak juz sie gdzies wychodzi albo planuje... i cagle pospiech:D")

Przyjemności przed i po urodzeniem bąbelków

18/12/08 00:53:39

Mówi się, że po urodzeniu dziecka już nie mamy (my-jako Mamy) czasu na nic... na żadne przyjemności...ok - dzidzia to sama przyjemność, ale...czy Wy Mamy miałyście jakieś przyjemności przed urodzeniem bąbelków, o których teraz możecie tylko zamarzyć, nawet takie proste - jak długa gorąca kąpiel...Jeśli tak to opiszcie je :) chętnie poczytam, bo na tą przyjemność mam i teraz - po urodzeniu synka - czas, choć nie tak dużo co przed urodzeniem :)

Zasiłek porodowy i inne...

19/06/08 15:58:14

aha czyli to ejst dodatek, tak czy siak trzeba zlozyc podanie o zasilek rodzinny

Zasiłek porodowy i inne...

18/06/08 22:30:42

Witam, na wstępie chciałam zapytać (ponieważ dosżły mnie takie słuchy) o zasiłek porodowy, czy jeśli ja - studiująca, a mój mąż pracujący, dostaniemy jakiś zasiłek porodowy? Macie naten temat jakieś informacje - podzielcie się ... Jecze jedno - o dostane jak każda matka jednorazowe becikowe, ale słyszałam jescze o drugim becikowym też 1000 zł..czy słyszałyście o czymś takim? no i poradzcie czy z MOPS-u nalże nam się z tytułu urodzenia lub też na dzidzię jakiś zasiłek czy coś podobnego...wiemtyle, że rodzinny jest ale 504 zł nie może przekraczać dochód... Proszę o jakieś informacje :)