Czy mam powody do niepokoju???!!!

18/11/06 12:31:46

Dzieki dziewczyny. Dobrze,że jest to forum i nie wkręcam się dalej,że napewno coś jest nie tak. Pewnie macie racje,że każde dziecko jest inne bo ja w poprzedniej ciąży nie miałam tego typu zmartwień więc dlatego tak panikuję. Pozdrawiam gorąco:*******

Czy mam powody do niepokoju???!!!

17/11/06 09:23:20

Jestem w ciąży po raz drugi, obecbie to 20 tc. Moje pytanie dotyczy ruchów dziecka. Poczułam je po raz pierwszy w 17 tc, najpierw delikatne potem coraz silniejsze. Wszystko było w porządku do tego tygodnia. Od trzech dni prawie w ogóle ich nie czuję, pisze prawie, bo zdarzają się b. sporadycznie, nieraz nawet kilka godzin ciszy i ... jeden kopniaczek. Popadam już chyba w paranoje, nie pobudza go nawet leżenie na plecach, chociaż wcześniej skutkowało, ani zjedzenie czegoś słodkiego. Byłam wczoraj u lekarza,który stwierdził,że nie trzeba robić usg, posłuchał tylko przez chwilę serduszka i stwierdził,że wszystko jest w porządku. Ja wiem,że na początku matki nie zawsze wyczuwają wszystkie ruchy, ale ja juz naprawdę czułam je często. Co mam robić? Szukać innego lekarza, który zrobi mi usg? Jestem już kłebkiem nerwów...

Kwietniówki 2007 - zapraszam

02/10/06 13:32:43

Annna, współczuję Ci bardzo, bo nie ma chyba nic gorszego niz taka reakcja najbliższych, ale musisz być dobrej mysli. Może to tylko taka pierwsza reakcja, mama pewnie przemysli,że zrobiła Ci wielką przykrosc i może wszystko się między wami ułozy. Trzymaj sie cieplutko!

Kwietniówki 2007 - zapraszam

26/09/06 09:24:18

Aiko - nie mam słów,żeby Cie pocieszyć... Trzymaj się dziewczyno. Trochę się zaniepokoiłam tym co pisała Aiko,że nie miała żadnych złych objawów, ja usg mam dopiero za 3 tygodnie, ostatnio byłam co prawda u gina,ale słuchaliśmy tylko bicie serduszka, ale jestem pewna,że biło :) Co do urody w ciąży to chyba nie ma znaczenia czy to synuś czy córcia. Ja ponoć w poprzedniej ciąży wyglądałam świetnie, super cera, zero jakiejkolwiek opuchlizny, szczuplutki brzuszek - wszyscy mówili,że to napewno chłopak a tu wyskoczyła córcia.

Kwietniówki 2007 - zapraszam

12/09/06 15:31:12

Ja też biorę luteinę, pod język chociaż czasami ciągnie mnie na wymioty ( znalazłam patent i jednocześnie trzymam w buzi tic-taki )Właściwie niewiem po co mam ją brać, ale lekarz kazał do następnej wizyty czyli do 21 września - to będzie 12 tc.