Okres a ślub!!!! ;-(

14/04/09 15:39:44

[quote="Sylwia Łódź"]Najpewniejsza jest luteina jest to progesteron ktory bierzesz przez tydzien lub dwa i masz pewne opuznienie miesiaczki. Hmmm, a ja myślałam, że progesteron się bierze właśnie na wywołanie miesiączki...Dostałam właśnie na wywolanie, gin powiedział, że w ciągu 2-3 dniach dostanę okresu...co prawda nie dostałam, ale to już inna sprawa (zaburzenia hormonalne) monisia1987 a antyków nie bierzesz dla zasady czy jak? Może jednak warto by było skorzystać z tego wynalazku na ten 1-2 miesiące? Ślub się pamięta przez całe życie i warto by było zadbać o to, by Panna młoda czuła się dobrze w ten wyjątkowy dla niej dzień :wink:

Brak @ a progesteron

14/04/09 15:20:41

Kwestia ciąży już się wyjaśniła. A więc ciąży brak, ale @ też brak :( zato innych działań nieporządanych (niewiem czego) pod dostatkiem :( :okropny ból piersi, pryszcze na czole i swędzenie całego ciała :(, i to wszystko "Gratis" po zastrzyku z progesteronu, nie wiem czy te wszystkie objawy to skutek działania progesteronu, czy zawirowania hormonalnego, czy jeszcze jakiejs niespodzianki. Dzisiaj idę na USG, później do lekarza po raz kolejny. Może w końcu się dowiem co się dzieje :roll:

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

05/04/09 10:55:37

Cześć dziewczyny! U mnie chyba tym razem fasolki nie będzie :( .Od samego rana brzuch mnie boli i... pojawiła się brunatna plamka, więc chyba @ się zaczyna. A szkoda, bo mimo że nie planowaliśmy tej ciąży, to i tak cieszyliśmy się ,że może to być dzidziuś. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!! :)

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

04/04/09 20:02:46

Dzięki, dziewczyny!!! Smile Dzisiaj mam już troszku lepszy nastrój, ale to dlatego, ze moje slonce jest przy mnie i mnie wspiera, inaczej to by bylo kiepsko.Coz, bede czekac...w koncu zostal tylko 1 tydzien, Smile Pozdrawiam serdecznie i milego weekendu zycze Very Happy

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

04/04/09 20:00:26

Dzięki, dziewczyny!!! :) Dzisiaj mam już troszku lepszy nastrój, ale to dlatego, ze moje slonce jest przy mnie i mnie wspiera, inaczej to by bylo kiepsko.Coz, bede czekac...w koncu zostal tylko 1 tydzien, :) Pozdrawiam serdecznie i milego weekendu zycze :D