Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

24/01/14 19:05:08

Dziobak Lekarze boją się o samych siebie bywa że podwiazywano jajowody pacjentkom na życzenie pacjentek a potem te sie skarżyły i lekarze byli karani gdyż bardzo trudno lekarzowi udowodnić że zrobił krzywdę pacjentce na jej wyraźnie życzenie. Nie dziwię się więc że ci odmowiono bo gdybyś po fakcie pozalowala decyzji i poskarzyla sie do ptokuratury to i tak lekarz byłby winien.

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

24/01/14 15:35:49

No i oczywiscie ta prokuratura to dla gina za niezapytanie i zrobienie a nie dla ciebie ze chcesz :)

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

24/01/14 15:18:30

Ale ja nie piszę że to nielegalne, jeśli poprosisz sama to ci to zrobia tylko wpierw dostaniesz do podpisania dokument że gin robi to na twoje życzenie, nielegalne jest proponowanie przez lekarza albo przeprowadzenie zabiegu bez wiedzy pacjentki podczas cc

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

24/01/14 14:50:11

Żaden lekarz ci o tym nie wspomni bo to wykroczenie jesli nie przestepstwo, nie do końca się orientuję bo nie interesują mnie kwestie które mnie nie dotyczą. O tym że propozycja podwiazania jest karalna dowiedzialam sie od znajomego gina gdy wspomnialam mu o tym jak to jakis czas temu jedna dziewczna (na tym forum ale w innym temacie) z grubej rury zapytala mnie czy lekarz rozmawiał juz ze mną o podwiazaniu jajowodow. Ja uważam że płodność to jeden z najwiekszych darów jakie kobieta otrzymała od natury/Boga (zależnie od przekonań wybrac) i nie muszę z niego korzystać cale życie ale to nie znaczy że z wlasnej woli mam się go pozbywać. Fakt, że podwiazanie jajowodow nie chroni w 100% przed ciążą i wpadki po zabiegu zdarzaja sie tak samo jak podczas stosowania antykonceptow, jest dla mnie sprawą drugorzędną.

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

24/01/14 10:32:43

Mnie wręcz przeciwnie nawet o tym nie myślałam nawet nie potrafię sobie wyobrazic takiego okaleczenia wlasnego ciala! Wiem też że lekarz nie ma prawa mi tego zaproponować bo za taką propozycję ze str lekarza grozi prokuratura.