Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

07/05/09 16:20:23

Tusiaczek27 i Elinka - dziękuję za życzenia:) Poszłam po jeszcze dwa testy i na obu dwie grube krechy - chyba jednak muszę w to uwierzyć. Nadal się głowie, jak powiedzieć mężowi - tym bardziej, że ostatnio rozmawialiśmy i chcieliśmy poczekać zanim się zdecydujemy...Czy wiecie może jak policzyć, który to tydzień ciąży? Zanim pójdę do ginki, to chciałabym mniej więcej wiedzieć od ilu tygodni powinnam wiedzieć, że coś się zmieniło. Notabene mniej więcej w terminie @ strasznie pobolewał mnie brzuch, ale nic - zero krwawienia. Więc rzeczywiście coś w tym jest, że organizam pamięta o terminie @.

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

07/05/09 10:16:52

U mnie całkiem podobnie- ku mojemu zaskoczeniu. Niespodzianka totalna - objawy miałam takie: - ból piersi (najpierw całe, potem bliżej spodziewanego @ tylko z boku został) - bóle, albo takie skurcze lekkie podbrzusza (w terminie @ to codziennie czekałam, że zaraz dostanę) - bó w krzyżu (przeszywające) - lekkie mdłości (ukochany pasztet stał się towarem zakazanym, bo ledwo toleruję teraz jego zapach) - częstsze sikanie Generalnie ponieważ lubił mi sie spóźnić @, to bez przekonania zrobiłam dziś rano test, a tu dwie kreski - jeszcze się cała trzęsę. Jak mi sie spóźniał, to też objawy były podobne (oprócz pasztetu) i co myślałam, że chyba ciąża, to @ przychodził. Podobno tak sobie można wmówic te objawy, więc przestałam na to zwracac uwagę. A tu nagle niespodzianka .Notabene fasolka nie planowana:) Mąż będzie w głębokim szoku - myślę nad tym jak się to mówi mężowi, że powiększy się rodzina?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

07/05/09 09:46:22

Hej dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam, bo i powodów nie miałam:) Mi się często zdarzały opóżnienia - potem ginka dała luteine i zeszłam z tych opóźnień, co mnie przyprawiały o szybsze bicie serca i spędzanie czasu przy forum. Ale właśnie ostatnio znów sie doliczyłam opóźnienia - 47d.c. i do tego bóle podbrzusza i lekki ból piersi od 3 tygodni. Jeszcze przestałam jadać niektóre rzeczy, które bardzo lubiłam jeść ( mdli mnie na sam zapach pasztetu) No i dziś rano zrobiłam sobie test, a mąz sobie śpi i nic nie wie. No i ku mojemu zdziwieniu - mam dwie kreski. Jak mężo pójdzie do pracy, to pobiegne na bhcg, ale czy te testy mogą się mylić? Zupełnie nie planowaliśmy teraz dzidziusia. I czy powiecie mi jak wy o tym powiedziałyście swoim partnerom? Szczególnie te nieplanowane... Choroba sama nie wiem czy się cieszę czy nie - chcieliśmy sobie tak wszystko zaplanować, ale może za rok - a tu taka niespodzianka. Normalnie ręce mi się trzęsą....

luteina

18/09/08 16:29:08

Skoro była mowa o luteinie, to ja też mam pytanie. Dostałam luteine 2x1 od 16-25 dc. W 24dc. dostałam plamienia, a dziś mam 25dc. i plamienie jest naprawde obfite i mam wątpliwośc czy to nie jest okres. Czy miałyście takie problemy z luteiną? To mój pierwszy miesiąc przyjmowania luteiny, więc może dlatego? Planujemy staranka o dzidzię, ale najpierw chciałam wyregulowac okres i generalnie chciałabym wiedzieć od kiedy mam 1dc, a nie wiem czy to już czy dopiero przyjdzie @?

LUTEINA

18/09/08 16:14:26

Hmm widzę, że wszystkie szukamy odpowiedzi ws. luteiny. Od tego cyklu dostałam luteinę na regulację cyklu i ma pomóc w razie ciąży. Miałam przyjmować 2x1 od 16-25 dc. no i dzis mam 24 dc. a już drugi dzień mam plamienia. Wczoraj było takie średnie, ale dziś to już ostro, więc nie wiem czy to okres, czy to plamienie, czy coś sie dzieje. Czy któraś tak miała przyjmując luteinę?