Lutowki 2012

08/05/15 16:50:18

Hej :D bandziorek majówka średnia, bo i pogoda taka sobie :wink: Ja dziś jak rano wiozłam dzieci to po 20 latach posiadania prawa jazdy miałam przyjemność dmuchać w "balonik" :D Policja zrobiła akcję rano przy rondzie :wink:

Lutowki 2012

30/04/15 16:29:13

bandziorek no wiem, że masz najbliżej do Focusa :wink: Ja byłam rano, lekki tłumek, kupiłam dwa tusze, eyeliner i odżywkę do rzęs :wink: I jak tam w przedszkolu ? Już załatwione ?

Lutowki 2012

29/04/15 20:00:40

Hehe nie ma tłumów w tym Rossmannie w Castoramie :wink: w Focusie to pewnie gorzej :wink: Ja niedawno kupiłam i tusz i eyeliner, ale coś tam kupię :wink:

Lutowki 2012

29/04/15 18:52:04

No właśnie najpierw się człowiek martwił czy dziecko się dostanie, teraz o opinie :wink: Agatka dziś jak szliśmy na plac zabaw i mijaliśmy przedszkole to mówiła, że chcę już teraz do niego chodzić :wink: Na szczęście ona jest taka otwarta, więc mam nadzieję, że szybko polubi nowe otoczenie, zobaczymy jak będzie na zajęciach adaptacyjnych. Z tym chodzeniem co rano to ciężko, bo ja mam tak ok 20 min. do aktualnego i rano nie wyobrażam sobie chodzenia na pieszo, tym bardziej, jak jest gorsza pogoda. Ja codziennie wracam pieszo, ale wtedy to idziemy i godzinę, ale wtedy nam się nie spieszy. Dobrze, że syrop dobrze działa 8) Ja dziś wyskoczyłam do Rossmanna i wyhaczyłam sobie podkład i puder o 49 % taniej to jeszcze sobie krem dokupiłam :lol: Od jutra promocja na "oko" to jakiś tusz trza sobie kupić :wink:

Lutowki 2012

29/04/15 08:39:23

No to teraz masz problem, które przedszkole wybrać :lol: :lol: Ja wczoraj znajomej mówię, że daję Agatę do osiedlowego przedszkola, a ona jak mi nagadała na to przedszkole, że mi mina zrzedła :? Szkoda, że to nie była opinia jakiegoś rodzica chodzącego do tego przedszkola, bo się tylko zdenerwowałam :evil: Ostatnio ciągle się wypytywałam właśnie rodziców i wszyscy chwalili, a tu taka bomba, że ręce opadają i weź tu człowieku bądź mądry. Ale teraz muszę już iść za ciosem, wypisałam z prywatnego to muszę tutaj ją dać i przekonać się na własnej skórze i Agaty. Zresztą jej grupa i tak się rozpadnie, bo większość dzieci dostała się do miejskich i też odchodzą z prywatnego. A widziałaś ile jest miejsc wolnych w przedszkolach ? Do wyboru do koloru 8) 8) 8) U nas jest 27 miejsc, bo zamiast 4 grup, na razie utworzą 3. Tak więc bandziorek życzmy sobie trafnego wyboru :wink: 8) A dziś zimno jak diabli, godzinę temu było 3 stopnie, masakra. Może coś słońce ociepli, zaraz idę do miasta. A teraz patrzę na stronce przedszkola, że przez trzy dni od 25 maja będziemy mieć zajęcia adaptacyjne w przedszkolu oraz zebranie z dyrektorką i nauczycielkami :D