Mamusie z Łodzi :) (2)

06/03/11 21:01:34

Niedzielnie i wieczornie :D Kitkowa Darka boska :brv: Asiula wygladasz pieknie i ten czerwony paznokiec do wskazywania :D Nadia księzniczka po mamusi :okk: Sister kochana :cmo: przepis potrzebny na rafaello gości mam w sobote. Ale krewetki odpadaja ludzie mięsożerni przychodzą. Monis cyrk jak cyrk Ale fajnie było .. dwaie i pół godziny w tym przerwa Dzieci pod koniec wysiedziec już nie mogły ( ja też :wink: ) Pszczolka ty nam tu nie czaruj o myszoskoczkach tylko biedronke wstawiaj !!!! Jeszcze tlko góra prasowania przede mna i wolne :o Kole północy pewnie finisz będzie 5.30 pobudka Spokojnej nocki lalki kochane ...... P.S. Zazdraszczam stesknionych babci i chetnych cioci :) do pilnowania :roll: Mirabel / Nan :papa:

Mamusie z Łodzi :) (2)

05/03/11 13:10:01

sister ja tez z kawką .... rodzinnie.Hubi ostatnio inke z mlekiem polubił i tak w trójke spijamy każdy swoją w innym wykonaniu :D Ale do ciebie musze na ciśnieniową :wink: i przepis na rafaello mi zginął .. udanej imprezki.Pyszności ze palce lizać :je: nan ja tez za cyrkiem nie przepadam ale Hubi wierci dziure w brzuchu ... niech zobaczy moze to pierwszy i ostatni raz :wink: Póki co plany przełozone na jutro . Teraz "madagaskar II" na tapecie Pózniej na działke musze skoczyć Frywoll fotki Meryy poproszę !!!

Mamusie z Łodzi :) (2)

05/03/11 11:07:27

HAHAHAHA Asiulka jak paznokiec pomalowany to tylko pokazywaniem palcem pozostało co do roboty :lol: DZIS ostatnia sobota karnawału :wink: We wtorek ostatki My po spacerku zakupowym Teraz obiadek pichce Stellla uzdoloniona wszechstronnie ... dzieci , czapki , mydła i szlifowanie ścian NONO :brv:

Mamusie z Łodzi :) (2)

05/03/11 07:46:43

My wstaliśmy przed 6 :roll: Kawka pycha i to rafaello do niej mi sie marzy :D No No powieksza się gromadka pań redaktor :brv: oficjalnie :D I ja tez dołacze do chetnych na domek swój .... i działeczke wkoło :D Kasiajas niestety słuzba zdrowia nas nie rozpieszcza ..moge ci polecic laryngologa prywatnie dr.Andrzejewski Miłego dnia i słoneczka dużego.My dziś do cyrku idziemy ..Hubi nie przepuści 8)

Mamusie z Łodzi :) (2)

04/03/11 20:24:35

Witaski ... Jutro wolne HURA !!!!!!! Przyznam sie bez bicia że ja tez nie jadłam krewetek No z małym wyjatkiem Nad morzem wedzone królewskie (ale drinków było duzo :wink: ) Przepis zapisany moze kiedys zaserwuje bo mój małż przebąkuje o nich .. ciekawe jak mi to wynagrodzi :lol: Ja chce Kubusia Ja !!!!!!!!! W sobote i niedziele jest cyrk ... na Piłsudzkiego koło reala tulipana :P W przedszkolu mega plakaty i dzieci z zestawem biletów wychodzą Raczulka zdrowiej i szybko na egzamin bo wiosna za rogiem :D