WRZESIEN 2007

11/01/08 18:18:44

cześć wszystkim Mam pytanko do 18 stycznia jestem na urlopie macierzyńskim. umowę o pracę miałam do końca grudnia zeszłego roku. Mam do wykorzystania cały zaległy zeszłoroczny urlop. ale nie wiem ile mi sie i czy wogóle należy mi się jakis w tym roku urlop. Dzięki z góry za odpowiedż.

WRZESIEN 2007

24/11/07 15:13:08

Przepraszam piszę jedną ręką a drugą bujam wózek. julian dostaje zastrzyki. Jestem załamana ale nie skończyło si,e szpitalem i to jedyna dobra wiadomość. zaczęło się od katarku potem doszedł kaszel wizyta jedna u lekarza na drugi dzien nastepna i antybiotyk. dostaje rano i wieczorem a jeszcze od 2 dni wieczorem jeszcze steryd w zastrzyku bo miał straszną chrypkę i bał się lekarz o krtań i o to żeby w nocy się nie dusił. Już teraz jestem spokojniejsza ale byłam w wielkim szoku. od września cały czas mamy w domu jakąś chorobę ktoś kicha kaszle i ...wierzę że to juz koniec choróbsk. pozdrawiamy :)

WRZESIEN 2007

24/11/07 15:06:06

cześć dawno mnie nie było, a nie jestem w stanie nadrobić takich zaległości. U nas od wrze

Co mamy z tym kaszlem zrobić????

17/11/07 21:55:18

Witam panią. Mój 4 letni synek kaszle już ponad 3 tygodnie. jutro bierze ostatnią dawkę antybiotyku Fromilid. podczas brania tego antybiotyku złapał jeszce wirusa (tak powiedział pediatra) i przez 2 dni gorączkował w nocy miał prawie 40 stopni. przed ta infekcją wydawało mi się że kaszel się poprawił tzn. Kornelek kaszlał mniej, ale wrócił. Pił jeszce wit. C i wapno i pyrosal. już nie wiem co zrobiC, bo nie wiem czy znowu iść do lekarza. Mały nie chorował ponad 3 lata ale jak tylko we wrześniu poszedł do przedszkola to się zaczęło, a jeszcze mam 2 miesięcznego synka. Moze iść do laryngologa czy..... sama już nie wiem proszę o poradę będę bardzo wdzięczna.

WRZESIEN 2007

04/11/07 16:47:52

cześć dziewczyny. u nas dzisiaj przeciekający dzień już 5 razy przeleciało julkowi siusiu bokiem przez pampersa. płakać mi się chce bo tylko przebieram i przebieram. Wam też tak często to się przytrafia? jutro jedziemy na usg bioderek mam nadziejeę, że wszystko będzie ok. Marlenka 21starszego synka karmiłam 2i pół roku i też miałam taki kryzys wydawało mi się że cały czas jest głodny. jak możesz to połóż się z dzieckiemna cały dzień di łóżka i karm jak tylko będzie chciało. mi to pomogło i Kornel nigdy nie pił butelki nigdy za to dzisiaj nie chce wogóle pić mleka.