BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

01/10/07 11:36:06

cześć BRZUCHATKI!!! Widze, że zrobiło się głównie ciążowo to napiszę wam coś z własnego doświadczenia. Nie kupujcie ubranek w rozmiarze 56 chociaż są śliczne!!! My kupiliśmy, bo zakłądaliśmy, że młody nie będzie długi bo i my jacyś wysocy nie jesteśmy i jako dzieci urodziliśmy się w normie (oboje po 52cm) i kupiliśmy ciuszki na 56. Finał był taki, że młody nie zmieścił sie w ubranka i mąż musiał przywozić z domu rozmiar 62 (na szczęście miałam 2 komplety tego rozmiaru), a rozmiar 56 zostawiliśmy w szpitalu dla sierotek, bo one jakieś malutkie się rodzą. Naprawdę dziewczyny, nie dajcie sie skusić na rozmiar 56! :-)

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

20/09/07 09:47:03

Witamy mamusie i brzuchatki z Łodzi! Troszkę nas nie było, bo siedzieliśmy sobie na działce. Było cudownie, aż szkoda wracać. Mały całymi dniami na powietrzu, spał potem w nocy jak zabity. W domu już trochę gorzej niestety, przypomniało mu się, że w nocy też można jeść i budzi się na cycka. Na szczęście tylko 2 razy.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

18/07/07 10:38:53

Witam środowo! A propos szpitali, to była u nas wczoraj położna i mówiła, że w Rydygierze kobitki do porodu na krzesłąch czekają, bo nie ma wolnych łóżek. Mam nadzieję, że kobieta trochę przesadzała, bo z tego co wiem, to jak nie było wolnych łóżek wcześniej to odsyłali do Matki Polki. Co do samego CZMP to uważam, że słusznie. Może w końcu ktoś poczyni tam jakiekolwiek inwestycje. Dla mnie to tragedia, żeby w tak wielkim szpitalu nie było systemu komputerowego! (bo chyba nie można nazwać systemem komputerowym tego komputera na izbie przyjęć, który drukuje nalepki na probówki ) :-) W ogóle ten szpital się sypie i naprawde potrzeba tam ogromnej ilości kasy. Za gratulacje dziękuję, wszystkim kobitkom. Takie upały to nawet dla takich dzieciaczków są nie do zniesienia. Nasz Maciejek wczoraj w samej pieluszce tylko leżał a i tak się pocił biedaczek. Na spacer wyszliśmy dopiero o 18 a i tak nie dało się wytrzymać. Mam nadzieję, że po dzisiejszej burzy trochę odświeżyę powietrze.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

16/07/07 15:08:52

mada79 Jeśli szyjka jest skrócona i robi sie już jakieś rozwarcie to myślę, że urodzisz w terminie. U mnie zupełnie szyjka nie chciała się skracać, że nie wspomnę o rozwarciu, którego w ogóle nie było. :-D Życzę wam dziewczyny z całego serca rozdwajania w terminie, bo czekanie po terminie jest gorsze niż całe 9 miesięcy :shock: Ale szybko się zapomina :-D

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

16/07/07 14:23:17

Pola78. Ja też bardzo chciałąm urodzić i jak na złość mały przetrzymał nas ponad tydzień. Miesiączkowy termin miałam na 23 czerwca, ale na przykład ttermin z USG na 4 lipca. Zatem wg OM nas przetrzymał, ale już wg USG urodził się o czasie. Życzę Ci, żeby u Ciebie maluszek urodził się w terminie albo nawet chwilkę wcześniej, bo rzeczywiście to czekanie jest okropne, ale wierz mi, jak już tylko poczujesz ciepłego aluszka na swoim brzuchu, zapomnisz, że w ogóle czekałaś. :D