GRUDNIÓWKI 2007 :D

30/12/07 17:32:24

Hej dziewczyny! Oj nie było mnie na forum dłuuugo, ale może niektóre mnie kojarzą :) W każdym razie mogę sie pochwalić, że 11.12.07 zostałam mamą Adama Ludwika :) Całość skończyła sie niestety cc, ale ... Adasiowi było po prostu superancko w brzuszku, a odejście wód i skurcze wcale go nie ruszały ;) Mam do Was pytanko. W związku z tym, że macierzyństwo jest dla mnie całkowitą nowością i mieszkam za granica, gdzie do opieki nad dzieckiem podchodzi sie "na luzaka" - szukam rady. Chodzi mi o herbatki Bobovity. Orientujecie sie od kiedy i w jakich ilościach matka może je pić karmiąc piersią? I jeszcze jedno - nasz Adaś upodobał sobie bycie aktywnym całe dnie i to z wykluczeniem położenia do łóżeczka. Trzeba go cały czas tulić i karmić, nawet co godzinę. Jak Wy radzicie sobie z taką sytuacją (o ile któraś też ma takie przeprawy) Z góry dzieki i pozdrawiam serdecznie szczęśliwe rodzinki!

GRUDNIÓWKI 2007 :D

22/06/07 20:36:17

witam asiak w gronie Grudniówek! Ja Trójmiasto darzę jakoś tak szczególnym sentymentem... Może dlatego, że właśnie w Gdańsku mieszkaliśmy z mężem ponad 2 lata i to były nasze fajne około-ślubne czasy :) Ach.... Nadal za każdym prawie pobytem w kraju odwiedzamy Trójmiasto, a w Gdyni zawsze nocleg u rodzinki :)

GRUDNIÓWKI 2007 :D

22/06/07 17:58:59

marieannp witamy witamy :) a co do Koszalina - fajną tam macie gospodę w muzeum - krupnik w chlebku i pierogi pierwsza klasa!!! no i pajda chleba ze smalcem i ogórkiem - tego by mi trzeba teraz ...

GRUDNIÓWKI 2007 :D

22/06/07 12:26:08

Cześć Kobitki! Gratuluję wszystkim fajnych wieści i wrażeń związanych z dzidziami! Nasze maleństwo nabiera ostatnio takiego apetytyu, że w nocy wstawałam zjeść muesli z mlekiem :P A jeszcze ponad tydzien temu narzekałam, że nic nie mogę jeść i nie mam apetytu :) A bulgocze mi w brzuchu po każdym posiłku, normalnie cyrk w kiszkach, więc ruchy poczuję pewnie tak jak Ty isztar - konkretne boksy od maleństwa :) Już nie mogę się doczekać... A co do usg 3d, to ja będę mieć za miesiąc w Zielonej Górze i ma kosztować 70zł (razem z filmikiem na dvd). Gdyby któraś potrzebowała namiarów na ten rejon - podam :) No to miłego!

GRUDNIÓWKI 2007 :D

21/06/07 18:19:57

no ja z ciuchami mam ten sam kłopot... Zawsze takie obciślaki, a teraz wszystko nowe trzeba... Zrobiłam juz selekcję w szafie i powsadzałam te moje ciuszki do próżniowej torby - przynajmniej troche miejsca się zyskało :) No zmykam, małżonek wiezie juz pizzę dla głodomora=dla mnie :)