MARZEC 2008

11/05/09 20:33:57

Nie wsiąkłam, czasu nie mam. Zetko jaką masz juz dużą dziewuszkę! kiedy ona tak urosła? zdjecia marianexa dodam jak je pozgrywam z aparatów na co tez nie mam czasu. Na nic nie mam czasu. Duzo pracy, nader aktywny marian (tu bez zmian), 500 rzeczy na głowie. Dobrze że gotować nie muszę bo bym osiwiała. Tak sobie pomyślałam,z tym czasem, że może to dlatego, że organizacje pracy muszę przeorganizować..hmm :roll: U nas po staremu- marian-wariat. Gada jak stara, kuma wszystko. Jak wyraz trudniejszy do powtórzenia to świdruje wzrokiem usta opowiadacza i każe sobie w kółko powtarzać to samo. Śmiga jak przecinak.Robi mi często ścieżkę zdrowia na schodach. Ostatnio tez byliśmy na wakacjach - bez mariana- to skubana przez cały tydzień ani razu "mama" nie powiedziała. Zdrajczyni. Tylko by w piachu siedziała i tłukła kuzynki. całusy dziewczyny!lece dalej, zajrzę później.

MARZEC 2008

10/05/09 12:02:00

Cześć laski! wpadłam poczytać co u Was, wieczorem postaram się naskrobać coś konstruktywnego ale teraz muszę lecieć bo wytargałam wszystko z szafy i teraz muszę to z powrotem wrzucić (pseudoporządki). U nas pogoda pod zdechłym azorem leje (marysiu jak pada deszczyk?:- kap, kap)wieje (a jak wieje wiatr?: - tu zamaszyste ruchy grabkami- wwwww,wwww...) i jest zimno (ziii). pees. dawno mnie nie było. ze sto lat będzie :) całuchy!

MARZEC 2008

04/03/09 18:27:51

czesc dejla wpadłam z pocieszeniem. Żona kuzyna miała mega krwiaka, pododbno fasolinda nie miałaby szans. Normalnie połozyli ja do szpitala, wycieli krwiaka, po kilku dniach byla juz w domu.a teraz fasolinda ma na imie zocha i ma juz prawie pol roku. nie martw się skoro lekarz twierdzi ze to nic strasznego to uwierz w to i badz spokojna. całuje. bedzie dobrze.

MARZEC 2008

24/02/09 19:53:49

czesc my zyjemy, choc ledwo. mloda choruje na jelitowke. W sobote obchodzilismy pierwsze urodziny, impreza 2 dniowa jak w morde strzelil, no i teraz wiekszosc gosci urodzinowych lezy plackiem i pawiuje na lewo i prawo. Mariana tez nie ominelo. Heh, a juz myslalam ze okrez zimowo-jesienny obejdzie sie bez zadnych chorob :( uciekam. calusy

MARZEC 2008

06/02/09 18:49:18

[quote="_KatarzynkaA":2lpydvzi] Maol mam pytanko co do soczewek byłaś może w nich na solarium albo czy można bo ja byłam 2 razy i niewim czy to szkodzi?ALe jak narazie nic mi nie jest :wink:
czesc wszystkim katarzynko ja wszystko w soczewkach robie łącznie z tym ze jak jestem u kosmetyczki na np. hennie rzes to tez nie ściągam (leń) :P wiec się nie krępuj ;) uciekam. buzi.