OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

23/12/07 00:01:22

Witam wszystkich tak po nocy.... Pakuję się, bo jutro pędzimy do rodziców już na święta ;) Podczytałam tak na szybko i ... OGROMNE GRATULACJE DLA LADYANNY I MAćKA. NATALKO TWOJE NARODZINY WIELU OSOBOM ODMIENIłY żYCIE. WITAJ NA śWIECIE. NIECH KAżDY TWóJ DZIEń BęDZIE PIęKNą NIESPODZIANKą :D Życzę wszystkim Świąt spokojnych ale bardzo radosnych , zimnych ale zdrowych, sytych ale bez bólu żołądka, z furą prezentów i masą gości. A każdy dzień Nowego Roku niech zaskakuje miło.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

19/12/07 21:10:07

cześć dziewczyny. Nikolka dziękuje e-ciociom z pamięć i życzonka ;) duża buźka Marta.Ro - fakt musiałam pobujać się z tym wyjcem przed blokiem. Tak ostatnio walczy w wózku i wyje wniebogłosy, że nałykała się zimnego powietrza - efekt :arrow: katar się przyplątał i czasami pokasłuje, no tylko lać :wink: :roll: :roll: poza tym podczytuję Was namiętnie i nie zawsze mam czas nadrobić wszystko o czym piszecie... tak więc pozdrowionka serdecznie dla mam w 2w1 i ich brzuszków oraz forumowych dzieciaczków :arrow: tych chorowitych, asymetrycznych, ząbkujących, gorączkujących, nabywających nowe umiejętności... Trzymamy z Nikolką kciuki za efekty. Ladyanna tak przeglądałam ostatnio zdjęcia :arrow: ja z Twoim Maćkiem to do jednej klasy w ekonomiku chodziłam 8) 8) 8)

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

01/11/07 00:00:13

dziś ja cierpię na bezsenność i mogę pochwalić się miejscem na podium.... :D udało mi się też nadrobić zaległości w czytaniu :wink:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

29/10/07 19:04:33

szkoda.... to może Marta.Ro mnie "wprowadzi" :wink: uściski dla Adiego :D

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

29/10/07 18:46:34

cześć, Paulus chyba skorzystam z zaproszenia do ABeCadła 08.11 - o ile Nikolka znów nie zmieni mi planów donośnym płaczem ;) Do zobaczenia na spacerku.... Madziulka, Jazz dopiero w piątek idziemy do kardiologa, ale mam przeczucie, że to nic poważnego :? Dam znać jak poszło. W ogóle ten miesiąc pracowity pod względem lekarzy... kardiolog, bioderka, szczepienie :shock: ale damy radę :wink: pozdrowionka dla wszystkich :D