proszę o pomoc krew w kupce

18/03/08 23:29:15

Okazało się że to nie alergia, ale bakteria. Synek pije probiotyk i już jest lepiej nie ma krwi w kupce. Dziękuję za pomoc.

proszę o pomoc krew w kupce

07/03/08 11:16:27

10 dni temu u mojego 4,5 miesięcznego synka zauważyłam 3 niteczki krwi w kupce. Zaadą lekarza przedtałam jeść warzywa i owoce, lekarz stwierdził że to może być jakaś nadżerka (jadłam dużo jabłek, ponadto wprowadziłam do diety synka przeciery owocowo-warzywne). Ponieważ 2 dni później znowu w kupce były niteczki krwi lekarz polecił żebym przestała spozywać białko krowie. Tak te zrobiłam. W kupce która zmieniła się od czasu zmiany diety tzn. jest taka rozwolnieniowa cały czas pojawqiają się niteczki krwi, a dzis rano krwi jest więcej. Zaznzc\zam, zę od 10 dni nie spożyhwam białka krowiego, synek nie ma żadnuych objawów alergii, ani wysypki, ani wzdęć kolek, gorączki. Wygląda jak zwykle jak zdrowy niemowlak, ma apetyt, jest uśmiechnięty. Pediatrzy cały czas jednak twierdzą że to moze być alergia, tylko że jak już prawie nic nie jem, a nie widzę zadnych podstaw aby twierdzić ,ze to moze być rzeczywiście alergia. Boję sie ze synkowi moze być coś poważniejszewgo co zostanie nie zbadane, ponieważ lekarze upierają się przy alergii, pomimo tego żę sama pani doktor stwierdziła, ze to dość dziswny objaw alergii.Proszę o pomoc.

macmiror w 40 tc. a poród

10/10/07 18:53:59

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 6.10 ok. 22.30 tuż przed skorzystaniem z globulek odeszły mi wody płodowe, a 7.10 urodziliśmy ślicznego synka. Jetsteśmy już w domu, dziękuję za pomoc.

macmiror w 40 tc. a poród

06/10/07 20:43:04

Jestem w 40 tygodniu ciąży,za 3 dni mam zostać przyjęta do szpitala w celu wywołąnia porodu (cukrzyca ciążowa). W dniu dzisiejszym odebrałam wyniki wymazu z pochwy i okazało się, ze wyhodowano bakterie Enterococcus faecalis. Ponadto odczuwam lekkie bóle w podbrzuszu, szczególnie w trakcie oddawania moczu. Pani doktor powiedziała, ze nie ma sensu w tej chwili podawać mi antybiotyku ogólnie, gdyż i tak nie zdążę porzejść całej kuracji, a ponadto mam wyjałowiony organizm (w sierpniu brałam 2 razy antybiotyk) i przepisała mi macmiror, urosept i Vit. C. Proszę o udzielenie informacji, czy ta bakteria może być niebezpieczna dla dziecka, czy nie byłoby bezpieczniej wziąść antybiotyk ogólnie (posoadam antybiogram), a także czy globulki macmiror na tym etapie ciąży są bezpieczne ( czy nie zaszkodzą dziecku w razie ewentualnego porodu). Bardzo proszę o odpowiedź gdyż bardzo się denerwuję.

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

08/08/07 14:27:18

Weszłam tylko na chwilę. Z tego co pamiętam, to na ulotce Clotrimazolum w globulkach jest napisane, ze nie można stosować w I i III trymestrze. Sprawdź to bo moze się mylę. Ja przy jakimkolwiek krwawieniu pojechałabym do szpitala.