OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

04/06/08 19:33:32

Jazz zdrówka dla Was; niestety mnie również nie bedzie w sb na pifffku- jutro o 5 jade na szkolenie do Serockam wracam w pt a w sb po południu śmigam do Piasek na łódkę- niestety tak jak i w zaeszły weekend-> SŁUŻBOWO, ale przynajmniej nauczę się żeglować :wink: lecę, bo mała coś kwęka- jakaś niespokojna jest od kilku dni

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

03/06/08 21:58:36

witam, długo mnie nie było :oops: ale nie mam siły na neta, kiedy wracam z pracy, położę dzieciaki- szok :shock: :oops: :oops: dziękujemy za życzenia i wszystkim solenizantom równiez zyczymy sto lat, uśmiechu i radości :D co u nas:mamy dwa zęby :lol: 8) dwie dolne jedynki :wink: od miesiąca Emcia staje w łóżeczku i wszędzie gdzie się da. Wcześniej zaczęła stawać na nogi niż wyszły jej zęby 8) Poza tym szybko ten czas leci...już 9 m-cy :shock: :shock: :shock:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

13/05/08 22:40:41

witam, ja tylko na chwilkę, bo padnięta jestem- kilka dni bez netu, na dodatek od poniedziałku w drodze i tak do końca tygodnia :? Wszystkim solenizantom STO LAT! Gratuluję nowych osiągnięć, ząbków, zrobienia dawno oczekiwanej kupy :wink: u nas ok, Emcia od kilku dni wstaje na nóżki, w niedzielę zrobiła nawet kilka kroczków-trzymalśmy ją za rączki :D teraz strasznie marudzi- ona nadal szczerbata i wydaje mi się, że to w końcu ząbki idą. Dziąsła napuchnięte i maruda z niej straszna Jutro z Rysią do Wawy- do endokrynologa, niestety na 17.40 :shock: ale damy radę 8) no i wkurzona jestem, bo po półtorej roku prypomniałam sobie jak to jest BYĆ KOBIETĄ :evil: dostałam @ i męczę się okrutnie dlatego spadam spać kolorowych snufff, przespanej nocy

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

06/05/08 21:49:05

Makatka racja! lecę na film !!! :wink: cosik Emcia misię z płaczem zrywa- ona nadal szczerbata, więc może to zęby...w końcu :? jakby co: dobranoc :wink:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

06/05/08 21:26:24

witam wieczorkiem Iwonka a wypluj te słowa! tfu!tfu!tfu! przez lewę ramię!!! jeszcze nie czas, chwilkę muszę odsapnąć i nacieszyć się tym co jest :lol: Me no kochana, czyli taka "inspekcja" będzie, hę? 8) moja Mama jest właśnie na "tip top"- ja stety czy niestety nie odziedziczyłam tego po niej :wink: chociaż czasami mi odbija :? Truskaweczka nie chciałam Cię przestraszyć :oops: wiem tylko z własnego doświadczenia, że można nie wiedzieć jakie konsekwencje ma katar u maluchów , chociaż nie ma reguły, ale ja zawsze huham na zimne :oops: :oops: Kasiulec my kupiliśmy w sobotę Toshiba Regza LCD. Ktoś kiedyś mówił, że są lepsze niż plazmy, czy prawda= grom go wie, ale obok siebie nie stoi kilka tv (w domu), więc nie mam porównania i dobrze mi z tym 8) A Emcia zaczyna raczkować- dzisiaj zrobiła swoje pierwsze "raczki" :D a owsik z niej niemiłosierny :wink: złoto! Rysia znowu zaczęła mi się moczyć w nocy...nie wiem czemu... cholibka dopisane: co kurcze taka cisza? fil z Di Caprio leci, co ? :lol: