OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

06/04/09 19:13:14

Ivo to się cieszę, że chociaż częśc się przyda:)co do rowerku,to daj znać kiedy go chcesz odebrać.I mam jeszcze kilka rzeczy może Ci się spodobają. Megas priv

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

31/03/09 06:32:47

Jazz, no to dobrze , że dobrze, bo aż się zestresowalam normalnie. a w ogródku za ryjówkę znaczy się robisz :D :D :D :D ale fajnie Ci. Ja wyżywam się na skrzynkach balkonowych.już nawet oglądalam je w sklepie hie hie onkologa to tylko dziecięcego kojarzę..dr Badowską chyba. a co do niań, to są/byly prześwietne i to nie Mat je wykańcza. Jedna szczęśliwie niedlugo urodzi córeczkę Wikunię a druga szczęśliwie mam nadzieję już oficjalnie zaloży wymarzone centrum kosmetyczne. Także i jedna i druga niania spelniają swoje marzenia 8) 8) a my szukamy kolejnej niani :D coby mogla potem spelnić swe marzenia 8) o boshe ale glupi post mi wyszedl ..sorry ale nie chce mi sie go pisać jeszcze raz. w kazdym razie buziaki :D :D :D Emi a Ty nawet mnie kochana nie odiwedzilaś na osiedlu, rozumiem, że już za późno,ale.... Izajkapw Madziulka jak Kinia?wsio ok?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

30/03/09 21:07:09

izajka a Ciebi co tak kochana zlapalo??wiem że no-spę można brać przeciwbólowo.pisalaś o kamicy zdaje się.wiem że to strasznie boli a Ty na Zatorzu mieszkasz?mi się podobalo na zatorzu, chyba nfajniej niż tu za...du...ciszu 8) Mrówka do endokrynologa da Ci skierowanie lekarz rodzinny, może to jednak nie tarczyca.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

30/03/09 19:37:37

mama-a tak tak, z zacisza jestem niestety. kurcze nawet nie ma gdzie z dziećmi wyjść na spacerek, bo wieje wszędzie i brudno niestety mam caly miesiąc na znalezienie niani, więc mam nadzieję , że się uda dzoielnego masz spacerowicz:):):) jazzmam nadzieję, że wyniki są ok i czujesz się rewelacyjnie. w końcu wiosna idzie

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

30/03/09 18:12:25

cześć Przywitam się cobyście o mnie nie zapomnialy:) Mrówka, mama-a, Pinquinku slyszalam o butkach za piętke opinie pozytywne i negatywne. Jedna lekarka kazala matowi nosić wysokie buciki (profilaktycznie) a druga powiedziala że najlepiej przed piętkę(i zapytala się czy próbowalam kiedys chodzić w butach narciarskich i jak akie maluszki mają sobie dać radę). Zimówki ma za kostkę, a na wiosne planuję jakieś leciutkie jak buciki typu adidas. Ivo czy środa jest aktualna?albo czwartek?zapraszam i pytanie do wszystkich czy znacie jakąś nianię wartą polecenia??potrzebuję od maja :roll: