WRZESIEN 2007

03/01/09 21:27:48

Beatko68 i Bermi córeczki urocze! Marlenka - gratulacje!!! a teraz dużo wytrwałości życzę przy asekuracji podczas chodzenia Klaudusi! wydawało mi się, że to Mikołaj ostatni zaczął chodzić a tu się okazuje, że nie. Marzyłam o tej chwili, a teraz mam nogi w d...ie chodząc za nim wszędzie, bo wszędzie Go pełno. A w szczególności chowa mi się w szafie, nic by w tym złego nie było gdyby nie to , że dzwi są przesuwne z luster! Jaosiu -kciukasy zaciśnięte! działajcie owocnie!!!!

WRZESIEN 2007

03/01/09 15:08:10

mykam wybudzać Mikołaja z 2,5 godzinnej drzemki bo do końca dnia będzie nie do wytrzymania z przespania brrrr bedę zaglądać ....

WRZESIEN 2007

03/01/09 14:50:50

witaj Kasiu, a podrzucić Ci może nasze szmatki do prasowania, bo już tydzień odkładam i jakoś nie mam weny by się zaprzyjaźnić z żelazkiem :twisted: Piękny prezent na Olkowe 16 miesięcy kończone dziś! :kla: Mikołam jest szczęśliwym posiadaczem łóżeczka w naszej sypialni, tak by było blisko do mamusinego wyrra!

WRZESIEN 2007

03/01/09 14:08:18

Ptysiowa - dzięki za info, zostaje nam czekać do poniedziałku i obserwować, u nas jeszcze dodatkowo śpik do kolana z bańkami. chciało by się chciało wyjść na spacerek, ale u nas śniegu jak na lekarstwo ale za to słonko pięknie przygrzewa. u nas smok służy tylko do zasypiania, troszkę pomulda ale jak zaśnie to wypluwa albo wyrzuca. Chodź są różne szkoły wychodzenia z chorym dzieckiem na dwór - jedni mówią żeby przeczekać w domu (i gonić się z bakteriami) inni mówią, że jak dziecko nie ma gorączki tylko katar i kaszel to powinno się wyjść na krótki spacer - i być tu mądry człowieku!

WRZESIEN 2007

03/01/09 13:21:39

zgaga - mms mnie rozwalił na łopatki, mam przed oczami gościa z wytrzeszczem oczu z pytajnikami moje - nie moje :twisted: :roll: :D Beatka68 mnie takie długie posty nie przerażają pod warunkiem, że jestem na bieżąco, a z tym bywa różnie. (dymek - myślałam, że tylko ja wróciłam do tej przyjemności 8) ) ptysiowa - daj znać gdybyś coś wedziała więc ej o kaszelku przy ząbkowaniu. Mikołaj kaszle ale przy tym niemiłosiernie pluje i nie jest to kaszel płucowo - oskrzelowy, ale mnie nurtuje ten kakt. Marti - przy takiej stópce Mikołaj ma szansę w okresie dojrzewania mieć stópeczkę 45-47, to jest przerażające! a wracając do "osiągnięc" to serce nam się raduje jak Mikołaj pokazuje - włoski, uszka, oczka, nostek, brzuszek, nóżi i rączki, z pokazaniem plecków ma jeszcze problem :lol: a to wszystko dzięki książeczkom, które ogląda a później siebie w lustrze. to tyle z przechwał - będę w pobliżu. a gdzie nasza Kasia i Marlenka???? [/b]