młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

26/07/07 12:03:51

robaczku ja też nie chciałam ślubu w tym roku tym bardziej ze będę juz w polowie 6miesiaca i będzie to ślub kościelny ale mama mojego nalegała, bo dla mojej bylo to obojetne czy bedzie to w tym czy w przyszłym roku.

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

26/07/07 11:08:00

Dzień dobry =), robaczku widzisz wreszcie doczekałaś się pierwszych ruchów swojego maleństwa :)- wspaniałe uczucie Karolina20 wspaniale że już za 2dni Twój ślub ja na swój nie mogę sie doczekać- dopiero 29. 09., ale ile nerwów to wszystko kosztuje to czasami zastanawiam sie czy warto ;/ Dziś lecę do lekarza tak bardzo chcę się dowiedzieć jakiej płci jest nasza kruszynka ale pewnie dziś się jeszcze nie dowiem... ;/ Idę na śniadanie bo dopiero wstałam. Pozdrawiam Was buźki ;* Aha jeszcze taka mała sugesia może My też założymy swoją własną galerię brzuszków :D oczywiście która tylko bedzie chciała- to tylko taka mała sugestia ;P

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

25/07/07 14:17:07

Hej dziewczyny? Nie pytam jak się czujecie bo na taką pogodę (chyba że gdzieś jest inna) to raczej nijak. Staram się śledzić o czym piszecie, ale po tak długiej nieobecności ciężko jest dlatego narazie staram się raczej czytać a nie pisać. Chciałam tylko nadmienić, że jestem z Wami i odwiedzam forum codziennie. Dziś musiałam wstać o 6 żeby do Krakowa jechać na kontrolne badania, usnęłam po 2 w nocy jestem dziś padnięta zaraz idę się położyć dalej spać. Coś nie mogłam usnąc dziś może na tą pogode, albo z przejęcia bo wczoraj pierwszy raz dostałam kopniaka od mojej dzidzi ;), a wiedząc, że czas odpoczynku mamy to czas zabaw dzidziusia czekałam na więcej. Mam nadzieję, że częściej będe już pisała z Wami bo ostatnio opuściłam się. Najgorsze są formalności wziązane ze ślubem urwanie głowy na szczęście zostały nam tylko spowiedz i zapowiedzi. Jutro kolejna wizyta u lekarza- może w końcu dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka bo ostatnio nie miało ochoty się ujawnić :)... Chyba jest za bardzo wstydliwe ;). Sorki ze sie tak rozpisałam następnym razem juz bedzie mniej a czesciej. Pozdrawiam was może dziś jeszcze wpadne ;*

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

23/07/07 11:33:51

Cześć Eam! Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie? Pisałam na samym początku później nie znalazłam czasu żeby coś napisać i powróciłam po ok. 2miesiącach. Muszę najpierw przeczytać wszystkie wasze posty żeby trochę się zorientować. Pozdrawiam Was, a ja mając dłuższą chwilkę czasu biorę się za nadrabianie zaległoście... :)

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

16/05/07 14:31:26

Aha jeszcze jedo zeby ktoś nie pomyślał, ze jakieś nieścisłości tu umieszczam, albo co gorsza nie mowię prawdy- teściowa ma przyjechać i pogadac z moimi rodzicami przez telefon no bo właśnie oni mieszkają w Niemczech :P to takie sprostowanie żeby nie było :)